Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik a világ legszegényebb...

Melyik a világ legszegényebb országa mezőgazdasági szempontból?

Figyelt kérdés

Olyan nincs,hogy semmi ne teremjen meg egy országban.

A mezőgazdaságra építve rengeteget lehetne javítani egyes országok gazdasági mutatóin,mégis "éheznek" a világban.

Miért? Mi az oka,hogy egy ország nem használja ki maximálisan a lehetőségeit ?


2015. márc. 31. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát öcsém, akkor valamit nem jól csinálsz! Nekem meg van mindenem, kertes házam, BMW-m, jómódban eltartott családom. Igaz, nem csak rinyálok, hanem dolgozom is. Te vagy egy kis unatkozó kisdobos vagy, vagy egy tehetségtelen lúzer, aki másban keresi a hibát. Szerintem vedd be az antidepresszánsodat, oszt menj aludni!
2015. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem a kérdezőnek ment, hanem az 57%-os ketrecharcosnak.
2015. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%

ja a bmw is biztos a közmunkás bérből van mi?én a "ketrecharcossal" értek egyet. a cégigazgató úr ne dumáljon ostobaságokat legyen szíves.nevetséges vagy.mer neked bmw-d van meg luxus attól ez még az országos lakosságának nemm segít.a fele él létminimum alatt,és a semmitől nem lesz jobb.

javasolnám menj a világ legszegényebb országába ez jelenleg burundi.és mond meg nekik is hogy rosszul csinálják hogy nincs mercijük meg kertes házuk.sztem élve megsütnek vacsorára.nyugaton a wc takarításból jobban lehet élni mint itt néhány vezető pozicióból.

az uniós pénzek nélkül meg itt se lenne semmi.ígyis alig vegetál az ország.miközben nem a szomszédok és vetélytársak hanem lassan etiópia is elszáguld mellettünk.

én meg a piacképes szakmámmal örülök ha valami alkalmi melót kapok.csoda hogy a fél ország kivándorol?hát nem.

2015. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%

Persze, hogy nem csoda, ha kivándorolnak.

Ezen csak a fidderek csodálkoznak, hogy miért megy el innen mindenki, amikor ők kapják a havi 300 kilót pusztán a létezésért.

2015. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
de jót nevettem az 57%-oson, remélem megnyugszik azért.
2015. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
orbán szerint majd visszajönnek a kivándorlók.olyan jót röhögtem mikor mondta megfájdult az oldalam. megunják a tiszta civilizált biztonságos városokat és a jólétet és visszatelepülnek a magyar gettóba.kíváncsi lennék ki teríti neki a cuccot amitől ilyeneket képzelődik.
2015. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nigéria, Etiópia ch.. Bitch please Szomáliában csak papiron van gazdaság, kormány, megélés az emberek 95% éhezik és mindent terroristák és miliciák uralnak. Az ország szinte nem is létezik a határai mindenhonnan le vannak zárva. Bár azért Szomáliában volna bőven lehetőség de egyszerüen akiknél vannak a fegyverek azoknak termelik a jobbágyok a kaját
2015. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!