Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csemer Boglárka eurovízós...

Csemer Boglárka eurovízós dala egy hippi álcába bújtatott szélsőjobboldali provokáció?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy tűnik számomra.

2015. márc. 24. 12:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%

Aki abba a klipbe antiszemitizmust lát, az valószínűleg maga is az vagy ugyanolyan elfogult antifasiszta.


Én Boggie helyében szépen megköszöntem volna a nagykövet észrevételét, majd olyan videóval álltam volna ki, ami Izrael szemére hányja az összes képmutatását.

2015. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
85%

Csemer Boglárka éjszaka átöltözik:

[link]


És járja az utcákat, a zsidóknak megissza a vérét, a cigány csecsemőket pedig feláldozza Odinnak.

2015. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

#1

Csak fura hogy az egészből ez van csak kiemelve akkorával hogy ki is lehessen olvasni plusz ugye egy másik eurovíziós országnak szól be, ami egy ilyen versenyben nettó öngyilkosság. A megnyilvánulásaiból is az derül ki hogy szélsőjobbos.

2015. márc. 24. 12:46
 4/44 anonim ***** válasza:
14%

ha annyira izrael az agresszor abban a konfliktusban nem tudom miért van tele minden a death to izrael jelszóval, a death to palestine meg sehol sincs...


A palesztin-izraeli háborúról döntőrészt tehetnek a palesztinok, nincs mit ezen ragozni.

2015. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%
Nem olyan nagy baj, ha tudunk a világ tényeiről.
2015. márc. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
92%
Miért provokáció? Meghaltak azok a gyerekek Gázában, vagy sem? Az igazság provokáció?
2015. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az van kiemelve, nem tudom miről beszélsz. Láttad a videót egyáltalán?


Amúgy szerintem sem kell kivetíteni azt a szöveget. Elég lenne helyette, hogy cenzúrázva.

2015. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
#5 csak ha már tények akkor ne legyen a dolog ilyen egyoldalú, hogy dobálnak feliratokat mindenhova a térképen random 8-as betűmérettel aztán 72-vel meg a gázai "adatok". Vagy akkor vállalja be hogy ő igenis náci.
2015. márc. 24. 12:55
 9/44 anonim ***** válasza:
19%

Olyan hangnemben van tálalva, mintha nem a Hamász tehetne róla...


Izrael betartja a modern háborús etikettet, a palesztinok lövöldöznek iskolákra meg gyerekekre DIREKT és csak a terrorért, és Izrael viszonzásul csak a palesztinok fegyvereit igyekszik megsemmisíteni, és nem a lakosságot támadja. Ja hogy kórházakból lövöldözünk kedves palesztinok?! És ha ez még mindig nem lenne elég szórólapoznak hogy bombázás lesz és még hangosbemondóval negyed órával előtte szólnak, hogy jön a bomba úgyhogy nem árt menteni magunkat. Erre mit csinálnak a palesztinok? Kiterelik a gyerekeket a háztetőkre...

Mi a rákért kellett megcsinálni a vaskupolát? Biztos a szegény palesztin gyerekek és köveik ellen...

2015. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
ő igenis nem náci - sok tény van ott KELL tudni róluk
2015. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!