Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Helo le szeretnek a netrol...

Helo le szeretnek a netrol tolteni egy par szamot olyan 4-5 ot de? (elnezest az ekezetekert)

Figyelt kérdés

De nemetorszagban lakom(nemreg koltoztem) es halottam hogy itt megbuntetik az embert ha letolt valamit anetrol amit nem vett meg.

Mennyire igaz ez ? siman letolthetem vagy megbuntetnek erte ?

(utolag is elnezest az ekezetekert es egyeb hibakert)



2015. márc. 5. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Töltsd le youtuberól.
2015. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Németország eléggé ganaj hely. Ott még azért is megbüntetik az embert, ha narancshéjat dob el.
2015. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ne reckírozd meg mert eléggé keményen megvághatnak,bár lehet a youtube-os letöltésért nem büntetnek meg


Mindenesetre eléggé gáz hogy létezik ilyen diktatórikus ország.Az nem baj hogy a politikus lop csal hazudik de az már főben járó bűn ha valaki letölt egy szaros digitális cuccot...Szánalmas,ettől még komolyan mondom ez az ország is jobb.Nem csoda hogy ott volt az egyik legvéresebb kezű diktátor a Földön.A németek már csak ilyenek.........

2015. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem ne reckírozd meg mert eléggé keményen megvághatnak,bár lehet a youtube-os letöltésért nem büntetnek meg


Mindenesetre eléggé gáz hogy létezik ilyen diktatórikus ország.Az nem baj hogy a politikus lop csal hazudik de az már főben járó bűn ha valaki letölt egy szaros digitális cuccot...Szánalmas,ettől még komolyan mondom ez az ország is jobb.Nem csoda hogy ott volt az egyik legvéresebb kezű diktátor a Földön.A németek már csak ilyenek......"


Na megjöttek a nagy "hazafiak" :D

Németországban aprópénz egy zenei CD,vagy DVD megvásárlása,épp ezért is büntetik,ha valaki letölt.

Ott nincsen rajta magas adó sem,és mondom,nekik nem kerül semmibe.

Szóval mielőtt még szidod Európa egyik legsikeresebb és leggazdagabb országát,azelőtt tájékozódj.

Apropó: A német hajléktalan az az ember,akinek egy évben egyszer van pénze elmenni Hawaii-ra nyaralni.

Ezt így utóiratként. :D

2015. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fizess elő egy VPN-re és annyit torrentezel amennyit csak akarsz. Vagy várj addig, amíg haza nem jössz és tölts le itthon.
2015. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

#5


Nem vagyok hazafi,ezt az országot is utálom de Németországot egyenesen gyűlölöm.Milyen dolog már az hogy csak úgy belekontárkodnak más internetes tevékenységeibe és küldik a számlát hogy na fizess ennyit meg annyit?Gusztustalan


Egyébként ha ennyire "olcsóak" a zenék Németprszágban akkor miért töltik le?És tévedésben vagy.Nem azért büntetik ezt Németországban mert hogy "olcsó" hanem azért mert ez "bűnténynek" számít


Sajnos egyre jobban közeledünk Amerika szintjéhez ahol már azért is rátörik a kommandósok az emberre az ajtót ha facebook-on anyázik.Magasról leszarom ha fejlettebb ország,én akkor sem élnék egy olyan országban ahol az embereknek elvették az összes jogát

2015. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Sajnos egyre jobban közeledünk Amerika szintjéhez ahol már azért is rátörik a kommandósok az emberre az ajtót ha facebook-on anyázik.Magasról leszarom ha fejlettebb ország,én akkor sem élnék egy olyan országban ahol az embereknek elvették az összes jogát"


Tényleg elveszik az emberek jogait? :D

Szerintem a homoszexuálisok kérdésében,és a toleranciában világelsőnek számítanak,mint ahogy sokkal szabadabb a véleménynyilvánítás is. Ott ismerik a demokrácia intézményét is,míg itthon minden politikai alapon dől el. Már egy kg paradicsomot se tudok venni anélkül,hogy ne poltizálást halljak valahonnét...

2015. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A homoszexualitás az inkább már aberráció,nem emberi jogi kérdés de itt se kell sokat várni arra hogy házasodhassanak a melegek stb


Nem tudom hogy mennyire ismered Amerikát de ajánlom neked hogy nézzél jobban utána a dolgoknak.Azt elismerem hogy ez az ország se a demokráciáról híres de ami ott megy az még durvább.Gyakorlatilag ott rendőrállam van.Hallottam/olvastam már megdöbbentő eseményekről amik ott történtek szóval tudom miről beszélek


És akkor nem is beszéltünk arról hogy ha ott valakire csúnyán nézel akkor lepuffant és ugyebár köztudott hogy Amerikában támogatják a bűnözőket.Úgyhogy nyugodtan lehet dícsőíteni Amerikát vagy Németországot én akkor se mennék ki oda

2015. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó akkor te itthon maradsz.Amúgy hallani/olvasni sokmindent olvasok és hallok énis. Igaz a fele sem valós alap... ennyit erről.
2015. márc. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!