Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek, hogy fogadnák...

Szerintetek, hogy fogadnák Putyint U. S. A-ban?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam,hogy megölnék, de miért,mit csinált amiért mindenki utálja ennyire? Amikor ide jött akkor is milyen hadsereggel jött x km-ert :)
2015. febr. 25. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az amerikaiaknak fontos a szabadság, Putyin pedig egy diktátor a szemükben.
2015. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Állami szinten momentán sehogy! Attól még magánemberként még persze mehetne (tudtommal kapna vízumot, azt csak a "haverjaitól" vonták meg), de szerintem ő és Obama egy jó darabig csak semleges területen fognak tárgyalni.

Sok helyen olvastad, hogy megölnék, fúú, hát ez az tán komoly érv! :-) Ennyi erővel az összes Magyarországra érkező izraeli delegációnak is rettegnie kellene, ha mondjuk a kurucinfó kommentelőiből indulunk ki. :-)

2015. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha ennyire rossz ember akkor miért miniszter?(vagy nem tudom,hogy náluk ezt,hogy hívják)
2015. febr. 25. 16:20
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
varj kerdezo! kitalalom! jobb oldali vagy
2015. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de hány éves vagy?????


Egyrészt Putyin az Orosz Föderáció elnöke, van külön miniszterelnök is Medvegyev, meg vannak külön miniszterek a kormányában pl. ilyen a manapság sokat szereplő Szergej Lavrov, aki az orosz külügyminiszter.

Így épül föl Oroszország kormánya.


Az meg, hogy rossz ember vagy sem meg, hogy lehet hatalomban, nos rengeteg rossz ember volt évtizedekig élet és halál ura sok országban.

A világpolitikában az egymással szembenálló nagyhatalmak vezetői kollektíven utálják egymást -legalábbis a sajtó felé.

2015. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmilyen nem vagyok, 19 éves vagyok :) soha nem foglalkoztam politikával meg ehhez hasonló dolgokkal
2015. febr. 25. 16:39
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
håt azt låtomxD
2015. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Putyin does not simply walk into Mordor...
2015. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az amerikaiaknak fontos a szabadság, Putyin pedig egy diktátor a szemükben."

- Obamaki háborús uszító kormánya, a CIA és az USA hadiipar meg a zombi liberálisok szemében diktátor - ők szívesen megöletnék, ahogy Kennedyt is

- a becsületes, keményen dolgozó és fegyverviselő, szabadság szerető amerikaiak elismeréssel beszélnek róla.

Sokatmondó tény, hogy a szankciók bevezetésekor a USA fegyverpiacán IS igen népszerű orosz AK géppisztolyokat a hiánytól tartva elkapkodták. Amely amerikaiak kedvelik az AK típust, azok bizonyosan jó véleménnyel vannak Putyinról is.

2015. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De hát semmi köze ahhoz,hogy milyen "hadsereggel jött".

A pápa is ugyanígy jönne,nem?Vagy éppen Obama is.Pedig őket mindenki szereti,vagy nem utálják.

Mellesleg miért ölnék meg?Biztos,hogy úgy fogadnák,ahogy előkészítenék a népet.Semmi baj nem lenne,ha már odamenne.

2015. márc. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!