Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan lett több ezer európaib...

Hogyan lett több ezer európaiból terrorista?

Figyelt kérdés
nem tudom elképzelni hogy pl jon angliában él és dolgozik 1év múlva meg frontharcos egy terrorszervezetnél.mi történik a kettő közt?erről sehol nem írnak.gondolom nem a főtéren osztogatják az al kaida toborzó szórólapot.számomra felfoghatatlan hogyan kerülnek kapcsolatba több ezer kilométerről. olvastam hogy több ezer európai ment már ki még olyan helyeken is láttam fehér bőrű terroristát videókon mint szomália ahol köztudottan egy átlag fehér embert kb 2perc alatt tépnek szét.szóval nyilván célzottan ment nem csak sétálgatott a bokorban és keresgélt.
2015. febr. 23. 20:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

már értem jól összeraktátok a képet köszi.

00:25 ez egy nagyon primitiv hozzáállás.2milliárd muszlim él a világ.a számuk egyre növekszik még a többi vallásé nem sőt.ha ők is ezt gondolják rólad(rólunk) akkor nem lesz túl szép jövő(d).mellesleg pár százezer ember radikalizálódása miatt egy kalap alá veszel mindenkit? ez kb olyan mintha lenne egy haragosod egy városban és az alapján a városban lakó minden embert utálnál.

2015. febr. 25. 04:10
 12/13 anonim ***** válasza:

7/


"A fiatalok radikalizálódásáért és terrorszervezethez való beállásáért egyértelműen a muzulmán szülők a felelősek!"


Tévedés.

A valláshoz való visszafordulás már csak az utolsó csepp.

Meg kellene nézni, hogy mit nyújt az átlagos nyugati kultúra egy átlagos (szegényebb) fiatalnak, aki esetleg még beilleszkedési gondokkall küzd:


Mit kap "kultúra" címén?

Hollywoodi szemetet, gyilkosságokat, háborút, vérengzős videojátékokat, a reklámokban szinte elérhetetlen vágyálmokat, miközben azt látja maga körül, hogy a társadalom bomlik lefelé.


MIBE kellene neki beilleszkedni?

Már a fehér embernek sincs munkája.

A zenétől a képzőművészeten keresztül az építészetig minden szeméttell van tele. Aki nincs arra kondicionálva, hogy "ez van", annak a vallás valóban menekülés.

Az európai kereszténység borzasztóan felszínes, tehát ez sem vonzó.


Marad a radikalizálódás...

2015. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

szerintem már kereszténység nem is nagyon létezik európában.mármint aktívan gyakorló keresztények alig vannak.a legtöbben max temetéseken látnak templomot.

az ő kultúrájukban ez nem így van.náluk még erkölcs is van,mélyen vallásos a többség.ők nem azt szokták meg ami itt van ezért gondolom nem is akarnak és nem is tudnak beilleszkedni.ha belegondoltok egy átlag európai sem tudna beilleszkedni közéjük.

2015. febr. 25. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!