Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin, Obama fejében mennyire...

Putyin, Obama fejében mennyire fordúl meg egy atomháború gondolata ilyen kisebb incidensek, mint Ukraja kapcsán?

Figyelt kérdés

Vannak időnként helyi konfliktusok, mint most ez Ukrajna, de ilyenkor a nagyhatalmak vezetői, mint Putyin & Obama fejében mennyire fordúl meg egy atomháború gondolata? Mennyire nyomja rá bélyegét a nyilatkozatokra egymással ? Egymással való óvatosabb nyilatkozatokat szűl?


Hiszen ugye USA és Oroszok atomhatalmak és egymás ellen fegyverkezték az atomot, másrészt most is ellenfelek és így mindíg benne van ilyen konfliktus a veszélyben. Mennyire félnek ettől? Mennyire tartanak?


Pl Obama reggel felkel és a tanácsadója mondja, hogy ma le kell tolni Putyint az Ukrán ügy miatt, erre azt olvassa a neten, hogy Putyin azt nyilatkozza, hogy így meg úgy mindenáron megvédjük az oroszokat Ukrajnában is és ekkor Obama, már megijed és nem nyilatkozik, meg nem telefonál Putyinnak semmit. Pl?


2015. febr. 21. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Szeretnénk MI olyan autisták lenni mint Putyin!


Ő a világ ura.


Méghogy autista...-ez a hét aranyköpése!

2015. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
[link] Einstein és Newton is autista volt. Aspergeres annyit tesz, hogy nem képes normális emberi érzelmeket fogadni és adni. Az EQ-ja a béka segge alatt van !
2015. febr. 21. 21:44
 13/17 anonim ***** válasza:

"De, Oroszországnak jóval több taktikai atomfegyvere van.

Illetve, nekik van a világon a legerősebb atombombájuk. "


És ez mit számít? Már a feleknek külön-külön van annyi atomfegyverük, hogy leradírozzák az emberiséget a bolygóról. Nem tök mindegy, hogy kinek van több? Amúgy meg általános iskolás fizika: az oroszok nagy atombomba imádata nem más mint pénisz méregetés, bizonyos szint fölött a bomba robbanási erejének nagyobb része távozik az űrbe, mint ami a Földön pusztít, tehát nem éri meg akármilyen nagy bombát csinálni.

2015. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

24 %-os félelmetesen jól informált válaszoló: az USA a legerősebb a Földön, nem véletlenül mindenhol, ahol akarja, az ő érdeke érvényesül, katonai költségvetése a világ katonai költségvetésének 40 %-a, 800 milliárd dollárt költ évente hadi célokra...


sajnos nem az oroszok lesznek a fő ellenfelei, hanem a kínaiak, én ha válaszhatnék, akkor bármelyiket szívesebben választanám a világ urának, mint azokat...

2015. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"4 %-os félelmetesen jól informált válaszoló: az USA a legerősebb a Földön, nem véletlenül mindenhol, ahol akarja, az ő érdeke érvényesül, katonai költségvetése a világ katonai költségvetésének 40 %-a, 800 milliárd dollárt költ évente hadi célokra...


sajnos nem az oroszok lesznek a fő ellenfelei, hanem a kínaiak, én ha válaszhatnék, akkor bármelyiket szívesebben választanám a világ urának, mint azokat..."


Ezt te elhiszed amit leirsz ?????? SENKI SE VALJA BE TISZTESSÉGESEN HOGY MENNYIT KÖLT A HADSEREGÉRE ! Ha pedig tegyük föl az amerikai hadsereg nagy csoda fojtán felül kerekedik az oroszokon ami lehetetlen , akkor azonnal elkezdenéjék szorni az atomot ! Ennyi ...

2015. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ez igen nehogy itt kikobbantsátok a III. Világháborút nekem. Sok tudatlan csepűrágó magyar. Olyan jót nevettem hogy majdnem leestem a székről. Olyan okos itt mindenki közben a válaszolók fele csupán nyolc általánossal rendelkezik. Erre majd jön a válasz hogy "nekem diplomám van", és ezen majd újból röhögök egy jót.
2016. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aktuális kérdés így 2022 végén, persze nem tudom mi lesz.
2022. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!