Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok tényleg mindent...

Az oroszok tényleg mindent tudnak és sokszor előre is?

Figyelt kérdés

Kedd este is Putyin a sajtótájékoztatón elmondta, hogy ő már a Minszki megállapodás előtt tudta, hogy megfogják sérteni(az ukránok)mert már a megállapodás előtt be lettek kerítve(az ukránok)és majd kiakarják őket szabadítani(az ukránok).


Igaza lett. Minden úgy történt ahogy mondta. Persze az ukránok terve nem sikerült és ezt is tudta.


És tudja, hogy mi volt 2001-ben...


Tudja a Kennedy gyilkosságot is?


És még mi mindent?


És honnan tudnak az oroszok annyi mindent?


Én sokszor úgy szeretnék oroszországban élni és igazi orosz lenni nem ez a hülye magyar...


2015. febr. 21. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszok valóban híresen jó kémek, de szerintem a jósláshoz azért nem értenek.
2015. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ugyanis olyan telepata zseniket alkalmaznak, mint professzore Ignatyenkó [link] mindent lát előre ez a tudós !
2015. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utólag én is sok mindent tudtam előre.
2015. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Sőt, mindezeken kívül még oroszul is tud! Ez tényleg fantasztikus! Ez a Putyin még Sztálinnál is okosabb!
2015. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Minszki megállapodást nem az ukránok sértették meg először, csak szólok :-) Másodjára pedig már mindegy, mert én is visszalőnék...
2015. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én sokszor úgy szeretnék oroszországban élni és igazi orosz lenni nem ez a hülye magyar..."

Még el sem olvastam a kérdésed, már tudtam is, hogy az vagy. És még orosz sem vagyok.

2015. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bazki, az ukrán erők be voltak kerítve és a megállapodás értelmében elkezdtek kivonulni arról a területről, ami át lett engedve a szakadároknak, erre azok a dilisnyósok elkezdték őket lövöldözni, mert akkora kárt akartak bennük tenni, amennyire az csak lehetséges.


Akkor ki is sértette meg a tűzszünetet?

2015. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én sokszor úgy szeretnék oroszországban élni"


De semmi ahhoz képest hogy mi hogy szeretnénk hogy ott élj. Dzsorzsival, Dani0230321-val, meg a többi hülyével együtt aki itt löki az orosz baromságait. Aztán ha le tud érettségizni megy az angolokhoz/németekhez egy autómosóba dolgozni.

2015. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!