Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Európa ezzel a sok bevándorlóv...

Európa ezzel a sok bevándorlóval azt éri el, hogy ugyanolyan lesz, mint az arab országok? Borzalmas közbiztonság, robbantások, diktatúra. Stb

Figyelt kérdés
Mi szükségünk nekünk erre??Miért jó ez a sok "közel- keleti" bevándorló nekünk?
2015. febr. 18. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Szükségünk?Nekik van rá szüksége, nem nekünk.


Felőlem nyugodtan multikultizhatnak a franciák, meg csinálhatnak genderista oktatást a svédek, csak ne akarják másokra is ráerőltetni a hülyeségeiket.


Amúgy azért van szükség rájuk, mert az európaiak értékrendje nagyon elfajzott.Nem szülnek gyereket és nem akarnak bármilyen munkát elvégezni.


Ez mind a liberális ideológia előtérbe kerülése miatt van.

2015. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Nincs szüksége ezekre Európának, mivel az integrálódási hajlamuk megdöbbentően alacsony. Már a derék nyugat is kezd ízelítőt kapni, hogy mivel jár az, ha beengednek mindenkit az országukba...most Angliában szúrnak le egy brit katonát, most Franciaországban lövöldöznek, most a Dánoknál van gond. Az egyik kérdés alatt még rendesen engem csesztek le, hogy miért ne jöhetne ide bárki, bárhonnan, bármekkora tömegben?
2015. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:
71%

Neked? Mi szükséged? Semmi.

No de a németeknek? Hazazavarják a törököket KI fog dolgozni, GDP-t termelni, a jövő nyugdíjait kitermelni?

Briteknél ugyan ez. Ez nem egy egybites, eldöntendő kérdés. Az eseménysort ami idevezetett talán a 70-es, 80-as években lehetett volna megállítani. Most maximum azon lehet törpölni, hogy 20-50 alatt valahogy visszájára fordítható vagy sem? És igen csak jogos para, hogy Európa lesz évtizedek múlva a legnagyobb iszlám terület.

2015. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Megvan ez a kockázat, de gazdasági, politikai, humanitárius okok miatt sok európai ország a liberális bevándorláspolitika híve.

Én abban hiszek, hogy inkább az ott élő emberek alakítják ki az ország, állam helyzetét és nem az állam formálja az embereket.

A bevándorló, etnikai kisebbségi városrészekben, területeken általában már manapság is rossz a közbiztonság, sokszor elkülönülő, párhuzamos társadalmak jönnek létre az országon belül. Ha az asszimiláció helyett a különböző kultúrák egymás mellett élése lesz a meghatározó, az nagy demográfiai változások esetén nagy politikai változásokat is okozhat majd. Legrosszabb esetben a multikulturális országokban a politikai harc eldurvulhat az egyes népek, vallások, etnikumok között és kialakulhat a polgárháború, ahogyan azt láttuk Algéria, Libanon, Bosznia-Hercegovina, Irak, Szíria esetében is az utóbbi években, évtizedekben.

Ha ennyire nem is durvul el a helyzet, de nagyok az anyagi, társadalmi különbségek vagy etnikai, vallási, nemzetiségi, politikai konfliktusok vannak, azok zavargásokhoz, terrorizmushoz vezethetnek. Ilyet gyakran látni a világban, sok helyen mindennaposnak számít. Európa is valószínűleg ebbe az irányba tart, ehhez kell majd hozzászokni.

2015. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!