Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Afrika, Ukrajna ilyen orszagok...

Afrika, Ukrajna ilyen orszagokbol szivesen jonnenek MO ra nök kitelepulni, hazasodni?

Figyelt kérdés
Afrikai haborus, menekult helyerol lehet behozni ide feleseget MO ba, vannk szep afrikai nok ottand akik szivesen jonnenek el ide, vagy esetleg Ukraijnabol hogy meghazasodjanak vagy nem is kell ilyeneknek meghazasasodni hogy itt maradhassanak csak USA ban?
2015. febr. 15. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj azt azért jó ha tudod,hogy Beyonce,Rihanna vegyes nénik nem igazi afrikai fekák.:)
2015. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dávid ***** válasza:

Az a gond h nem kapnak munkavállalási engedélyt. Turistaként maradhat.

Sokan jönnének, de egy huszonéves nőnek nem túl vonzó, hogy a hátralevő 45 évében semmit nem csinálhat.


Tehát turistavízummal egy ukrán maradhat, legfeljebb évente 1x hazavonatozik és visszajön.


Beiratkozhat suliba is és akkor 2x5 évig itt lakhat.


Csak ez mind pénz, magán egészségügy, magánoktatás, el kell tartanod, utazást, szórakozást fizetni stb.

Én is gondolkodtam már ezen:)

2015. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ha osszehazasodik velem. akkor is csak turista lessz?
2015. febr. 16. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de csak 5 év múlva kaphat állampolgárságot.
2015. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!