Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerika miért egyezkedett...

Amerika miért egyezkedett szaúdiakkal hogy az olaj legyen olcsó?

Figyelt kérdés
Persze hogy az oroszok miatt viszont mivel eddig az olajért ment külföldre így értelmetlen lesz a sok harc hogy a dollár mögé érték kerüljön. Tehát amennyiben olcsó az olaj akkor a dollár gyenge ugyan ügy leépül tõlle az amerikai gazdaság.
2015. febr. 6. 19:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Te eszednél vagy??! Oroszország hol kis olaj termelő ???? a világ egyik legnagyobb kőolaj exporját ő bonyolítja le! És szerinted a kőolaj ár miért megy lejjebb ??

Hogy Oroszországot gyengítsék valamennyivel . A szaúdiak pedig azért mentek bele a dologba mert Szaúd-Arábiába több amerikai katona van mint szaúdi ....."


AZ arab államokhoz képest kis kitermelő. Egyébként vmennyiben igazad van tényleg nem lehetne kicsinek írni, de szerintem itt nem is az volt a lényeg, hanem az h Oroszország is drágábban tud termelni mint az arabok. Én leírtam h mi az oka, te pedig higgy a kuruc.infos konteónak. Semmi köze ennek az oroszokhoz okoska.

2015. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!