Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy állunk ÁFA csalás ügyben?

Hogy állunk ÁFA csalás ügyben?

Figyelt kérdés

Az amerikai kormány új nagykövetet küld.


Mégis rágalmazott a nagykövetség?



2015. jan. 19. 12:58
 1/8 A kérdező kommentje:
2015. jan. 19. 12:59
 2/8 Körmendi Mátyás ***** válasza:
100%
Mesélj, mikor rágalmazott a nagykövetség - vagy bárki más - ÁFA-csalás ügyben?
2015. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
remélem tudod hogy goodfriend nem nagykövet volt, hanem ideiglenes ügyvivő...
2015. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Végül is csak kitiltatott pár NAV-ost Amerikákból majd nemzetközi botrányt kavart belőle, dehogy rágalmazzon? Azt nem... csak bizonyítékok nem volt semmire ;)
2015. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Körmendi Mátyás ***** válasza:
100%

"Végül is csak kitiltatott pár NAV-ost Amerikákból majd nemzetközi botrányt kavart belőle, dehogy rágalmazzon?"


Nemzetközi botrányt a drágalátos pártotok kavart belőle azzal, hogy a Napi Gazdasággal kiszivárogtatták a dolgot, mert abban reménykedtek, hogy majd ezzel is lehet egy jót "gonosz imperialista amerikázni".

Aztán, amikor fordítva sültek el a dolgok, akkor meg kitalálták, hogy az USA támadást indított Magyarország ellen és ők tálalták ki ezt az egészet, amit a hozzád hasonló Orbán-nyaloncok szépen be is cummantottak.


Közben pedig csak annyi történt, hogy az USA-kormány postai úton értesítette az érintetteket, hogy ki vannak tiltva, szóval ők próbálták az egészet a nyilvánosság bevonása nélkül elintézni.


Szóval ennyit értek. Ilyen, amikor visszanyal a fagyi.

2015. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen jól állok ÁFA csalás ügyében, idén szerintem már a jövedéki adót is elcsalom. Hogy a többiek hogyan csinálják, azt sajnos nem tudom.
2015. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

azért volt nyilvános dolog, mert senki sem tudta hogy miért...

aztán meg kiderült hogy mégis csak az orosz-amerikai vitához volt köze

gyurcsány meg a haverok meg táncot jártak rajta és úgy uszítottak ahogy tudtak ti meg bevettétek hogy tényleg van bizonyíték


ejnye matyi nem megy ez neked

2015. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Körmendi Mátyás ***** válasza:
100%

Neked pedig úgy látom, hogy a helyesírás se nagyon megy annak ellenére, hogy fityeszes nagymagyar vagy. :)

Ezzel együtt sem értem, hogy a kaotikus hozzászólásod hogy cáfolta meg mindazt, amit írtam, de nem is igazán érdekel.

2015. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!