Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában hogyhogy vannak...

Ausztriában hogyhogy vannak ekkora akciók?

Figyelt kérdés

A múltkor találtam egy boltot, ahol 1 euróért vettem 6 zacskó chipset.

Magyarországon ismeretlen márkájú, de nagyon ízletes volt, körülbelül, mint nálunk a márkásnak számító Chio.

De, áron a töredéke volt.


Azért is volt ilyen akciós, mert a szavatossága már csak pár napig volt érvényes, pontosabban ma járt le.


Egy normális chips, (Chio) Magyarországon 290-300 forint körül van.



Persze, Magyarországon is vannak ilyen leárazások, amikor közel a szavatosság lejárta, de ilyen mértékű nem, legalábbis nem találkoztam még vele.


Ezek az osztrák akciók még magyar pénztárcával is nagyon kedvezőek.


Amikor megvettem én sem gondoltam volna, hogy ízben ott van, mint a Chio, aminél majdnem 1 euró/zacskó Magyarországon.



2015. jan. 18. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De itthon sem csak Chio van, hanem van mindenféle saját termék, amik hasonló ízűek de sokkal olcsóbbak, meg ki lehet fogni jó akciókat.
2015. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon pl. van chipsadó. Ez azért drágítja egy kicsit a dolgokat...
2015. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Osztrák mentalitás: ha olcsóbban adom, több fogy belőle, és több lesz a bevételem

Magyar mentalitás: ha drágábban adom, több lesz a bevételem.

2015. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van annyi eszük, hogy túladjanak a készleten, mert a hely kell az új áruknak. És ha jól leárazzák, rövid idő alatt elfogy. Persze nem úgy kell csinálni, mint itthon a tesco vagy a spar, hogy aznap árazzák le, amikor lejár a szavatossága....
2015. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jelentősen befolyásolja az árat, ha lejárat közelében van a termék, ugyanis utána már tilos árulniuk. Meg akartak szabadulni tőle, különben ki kellett volna dobni. Én is vettem már selyemsonkát az eredeti ár ötödéért, mert 2 nap múlva lejárt volna, a legtöbb boltban van egy kosár ahol a határidős termékeket adják el potom pénzért. A teszkó pl időnként megteszi hogy a 2-300 Ft-os söröket 99-ért adja, mert neki simán megéri hogy valamit olcsón adjon, tudja hogy a vevőcsalogató termékek behozzák az árukat más termékeknél. Nem kell ennél is Magyarországozni...
2015. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Annyira királyak az osztrák árak, hogy a burgenlandi de még a bécsi családok is a soproni vagy pozsonyi tesco-ban intézik a nagybevásárlást...
2015. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi meg Ausztriába járunk bevásárolni.
2015. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!