Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miert mondjatok azt hogy nem...

Miert mondjatok azt hogy nem volt holokauszt vagyis aki ezt mondja az miert mondja ezt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert hülye.
2015. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az én véleményem (!), de az alábbiakat szokták mondani:

-Nem is voltak gázkamrák csak munkaszolgálat. Persze nem voltak jók a körülmények, de szó sincs népisrtásról. A ciklon B gáz meg amúgy is fertőtlenítőgáznak találták fel (ami mondjuk igaz is)...

-Kiszámolják hogy 6millió halottat mondanak, de hogy ha ennyi meg ennyi gázkamra volt, és ennyi meg ennyi ember fért be egyszerre, és ennyi meg ennyi ideig tartott az elgázosítás, akkor nem is 6millió halott volt "csak" mondjuk pár százezer...

2015. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Keves bizonyiték.
2015. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Józan paraszti ész.
2015. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Na, megint egy holokauszt kerdes, amit NEM zsido tett fel.
2015. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
48%
Mivel szeretek számolgatni (és papírom van róla, hogy egész jó vagyok benne), így ha számolgatok, akkor azt találom, hogy a számok (amik sosem tévednek) mást mondanak, mint a kötelező történelem. De ha ennek hangot adok, akkor én vagyok a rossz, sőt egyenesen bűnöző.
2015. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
A második világháborúban 60 millió ember halt meg. Bizonyára voltak közöttük zsidók is, szóval igen, volt holokauszt.
2015. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak gondolkodj egy kicsit kérdező:


Gázkamrákban számolatlanul végeznek ki embereket, majd iparcikkeket, szappant, lámpaernyőt készítenek belőlük vagy épp elégetik őket. Teszik mindezt tömegesen, mintegy futószalagon, ipari módszerekkel. Amúgy teljesen hihető, tudod a kari ajidat is a télapó hozta rénszarvas szánon.

2015. jan. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Na, megint egy holokauszt kerdes, amit NEM zsido tett fel."


Már arra is van paragrafus, hogy holokauszt kérdést csak zsidó tehet fel?


NESZE NEKED SZÓLÁSSZABADSÁG, MEG DEMOKRÁCIA!

2015. jan. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!