Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A "vadabb" összeesküvés-elméle...

A "vadabb" összeesküvés-elméletesek szerint miért chemtrail-el "szórakoznak" az összeesküvők, amikor annál hatékonyabb és irányíthatóbb népességcsökkentő módszerek léteznek?

Figyelt kérdés

Meg ha az jó módszer, akkor miért nő az emberek száma a csökkenés helyett ?


Én is nyitott vagyok 1-2 teóriára, de a chemtrail-t és a népességcsökkentést értelmetlennek látom.


2014. dec. 20. 00:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
SZERINTEM, ebben is pénz van. Hallottam már olyanról, hogy ha ez igaz, akkor rengeteg mérgező dolog van a chemtrailben, ami gondolom betegségeket okoz, ami a pénzt hozza a gyógyszerek vételével, kezelésekkel, meg mindenből, és ez így egy szép kis összeget tud hozni, szerintem.
2014. dec. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Utolso, ha ez igaz lenne akkor ugras szeruen megnott volna a chemtrail altal okozott betegsegek szama. Nem nott meg...
2014. dec. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Ja, meg majd gondolom lemérgezik saját magukat is az illumináti ufózsidók és azoknak is maradjon már a méreg a szervezetében, akiket meg akarnak hagyni. :DD


Értelmek...

2014. dec. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Mi az, hogy a chemtrail által okozott megbetegedések száma? Van olyan betegség? Gondolom nem jelentette be még senki, hogy ettől betegek lesznek az emberek, ezért ez így hülyeség.
2014. dec. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira népet akarnának irtani, akkor kitalálnának egy hasonló ideológiát, mint ami a náciknak volt és azzal csinálnák.


Meg amúgy sem értem, hogy kiknek kéne megmaradniuk a nagy népirtás után, szóval egyszerűen nem tudom belőni a célterületet, hogy kiknek kéne meghalniuk.


A négereknek? A kínaiaknak? A fehéreknek? A szegényeknek? A gazdagoknak? Az alacsony IQ-val rendelkezőknek? Kiknek?

2014. dec. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

"Mi az, hogy a chemtrail által okozott megbetegedések száma? Van olyan betegség? Gondolom nem jelentette be még senki, hogy ettől betegek lesznek az emberek, ezért ez így hülyeség."


A levegő összetételét kismillió tudós méri világszerte. Gondolod, hogy nem tűnt volna fel nekik akár a legapróbb változás? Pláne az, hogy a mérgező anyagok maxra vannak járatva mindenhol?

2014. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Vagy a spanyolnátha / ebola felturbózott változatát útjára engedhetnék. Vagy kitalálhatnának olyan vírust, ami bizonyos genommal rendelkező embereket nem támad meg, közben meg a többi megpusztul tőle.
2014. dec. 20. 01:11
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Pont ezaz, hogy feltűnt, csomó helyen olvastam, videókban láttam, hogy mennyivel nagyobb a koncentrációja egyes mérgező anyagoknak, akár a talajban, akár az esőben. Ilyen az alumínium is, ami nagyobb mennyiségben mérgező, és ezt a tudósok állapították meg, nem én.
2014. dec. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem feltétlen "népirtás" a cél.


Lehet egyszerűen az immunrendszer hatékonyságának csökkentése, tudatmódosító szerek, olyan mérgek, amik beépülve egy másik később, célzottan beadott komponensel fejti ki a hatását, satöbbi.


Tudomásul kell venni, hogy elmúlt pár évben a szegények és a gazdagok között hatalmasra nőtt a hézag.

És a szegényeknek egy idő után nem lesz más választása, mint a lázadás.

Elképzelhető, hogy a chemtrail is az erre a lázadásra való felkészülésnek a része.

2014. dec. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

"Vagy kitalálhatnának olyan vírust, ami bizonyos genommal rendelkező embereket nem támad meg, közben meg a többi megpusztul tőle."


Ez baromság, ilyen nem létezik.

Már egy sima mutációtól arra is képes lehet egy vírus, hogy a többi emlősről vagy akár a madarakról is képes legyen emberre terjedni, nem hogy egy négerről egy fehérre.


Ilyesmi csak a primitív, széljobber agyatokban létezik.

2014. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!