Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek az Emberjogi...

Szerintetek az Emberjogi Charta nem ervenyes kulfoldiekre?

Figyelt kérdés

[link]


Ha van egy nyelvi szolgalati kotelezetsege egy adott intezmenynek akkor azt barki aki ert az adott nyelven igenybe vehetne, szerintem.

Ti hogyan latjatok? Vajon Strasburgban a pofajukba masznak az olahoknak emiatt?



#emberjogi-charta
2014. okt. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Az oláhokkal meg a szlovákokkal sokkal elnézőbb az EU.


Szerintem úgy fognak tenni, mintha nem történt volna semmi.

2014. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jo ez igy igaz de ez most holland allapolgar!!!

Hollandiaval csak nem tehetik meg....

Vagy Hollandia elszenvedi hogy megalazzak az allampolgarat...csakmert ha magyar allampolgar vagy romaniai magyar lenne akkor igazad is volna ki sem irtam volna a kerdest hosz a valasz egyertelmu....

Vagy atsiklanak igy is felette, hiaba holland allampolgar ha elsosorban magyar akart lenni a szerencsetlen?

2014. okt. 20. 18:04
 3/4 Napfonat ***** válasza:

Az EU magasról szarik a nemzeti-nemzetiségi kérdésekre! AZ EU motorja kizárólag a gazdaság. Ezért történhetett meg az, hogy Romániát és Bulgáriát felvették maguk közé. Persze most már sápítoznak, de amíg odatartják a tagállamok erős kutyáinak az ánuszukat, addig nincs baj!

Ezért fogják elébb-utóbb Szerbiát is felvenni!

Na de akkor aztán...mindenki rá fog b@..ni.


Az emberi jogok chartája csak egy szép terítő, amivel letakarják az EU összefosott asztalát!

2014. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Miert csesznenek ra?

A szerbek kihaloban mint Magyaroszag vagy Romania....szerintem a torokokkel basznanak ra es gazdasagi elony ide vagy oda megsem akarodzik nekik felveni oket is az Eu-ba....

Vagy az alaban :) alban kisebseg tobseggel akik pont ugy mint az olahok osi foldjuket foglaljak el eppen ....a haloszobakban!

Es ha ez muszlim vallasal is parosul na akkor lesz vege Europanak...habar szerintem ilyen felalasban nem kar erte...

Van egy sanda gyanum hogy a politikusok epp szavazokat valtanak, -amig rajuk szavaznak azaz a ballibekre addig johet a bevandorlo es kiolheti az oshonos lakosokat is- es az sem erdekli oket hogy maholnap Europa teljesen elveszti europai jelleget inkabb Nyugat Azsianak hivjak majd....

2014. okt. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!