Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezt jól csinálják az oroszok?

Ezt jól csinálják az oroszok?

Figyelt kérdés

[link]


Elsőre talán túlzottan radikálisnak hangzik, de jobban belegondolva, nem rossz dolog.


Külföldi médiumok gyakran igen rossz hatással vannak az emberekre.Mónika, show, Győzike...stb

Persze lehet mondani, "aki nem akarja nem nézi", de azok az emberek, akik hozzászoktak a TV-hez, nézni fogják.



2014. szept. 17. 20:59
 1/7 BlackSword ***** válasza:
szerintem valamit nagyon félreértettél... itt tulajdonjogról volt szó, nem tartalomról...
2014. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom ez azt jelenti, hogy a híradókban és a politikai lapokban még inkább megy majd az "Oroszország jobban teljesít!", "Nem leszünk gyarmat!" és a "Putyin a mi emberünk, Nyugatra mi nem megyünk!" szintű baromságok.


[link]


Félelmetes belegondolni, hogy lassan nálunk is ez lesz a Fidesznek köszönhetően.

2014. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az oroszok csinálják általában, hanem azok a politikai hatalomhoz jutott emberek, akik saját vagyonukat és hatalmukat érzik veszélyeztetve.
2014. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

"Külföldi médiumok gyakran igen rossz hatással vannak az emberekre.Mónika, show, Győzike...stb "


Én vagyok nagyon tájékozatlan, vagy mások is úgy tudják, hogy ezek magyar műsorok? KÜLFÖLDI műsorok pl a legtöbb jó sorozat, szemben a MAGYAR népbutító szennyel. Persze vannak rettentő rossz külföldi műsorok is, de legalább vannak jók is. Ellenben a magyarral.

2014. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"KÜLFÖLDI műsorok pl a legtöbb jó sorozat"


Ez tévedés, a Walking Dead és a Trónok Harca például sátánizmusra okíjja a fiatalokat és aljasan aláássák a számunkra olyannyira drága keresztyénységet!!!

persze a maji fijatalok ezt nem érthetik!!!

2014. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem tartom sokkal okosabbnak azokat, akik betiltanák a Mónika showkat azoknál, akik nézik azokat.
2014. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az oroszok nem, csak Putyin.

Az oroszoknak ettől nem lesz jobb.

2014. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!