Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti mennyire vetitek meg a mai...

Ti mennyire vetitek meg a mai németeket a múltjuk miatt?

Figyelt kérdés
Sokan a mai napig úgy emlegetik őket, hogy nácik. Pedig ma már a világ egyik legliberálisabb országa amely kőkeményen fellép a rasszizmussal és az antiszemitizmussal szemben.
2014. szept. 12. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire.
2014. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Feldolgozták a "múltjukat".


Senki sem emlegeti már őket úgy, hogy náci, viszont Európa legfontosabb gazdaságaként igen.


Hol tájékozódsz te?

2014. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

A feldolgozás, túllépés és az önostorozás között van egy "hangyányi" különbség.


Németországra az utóbbi jellemző inkább.

2014. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Az az érzésem, hogy a suliban bukásra állsz.
2014. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Én imádom a németeket. A precizitást is szeretem, a liberalizmust is szeretem meg a sok pénzt is szeretem. Csak a német nyelvet nem szeretem:)
2014. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%

Én teljes mértékben megvetem őket. Elegem van, hogy lépten-nyomon csak velük találkozom, hányok tőlük, és az egész néptől, egy rabló banda, aki tönkretette az országot, és most itt élősködik rajtunk.


"Pedig ma már a világ egyik legliberálisabb országa amely kőkeményen fellép a rasszizmussal és az antiszemitizmussal szemben."


Akkor is utálom. Nem érdemelnek semmit, nem szabadna léteznie annak az országnak, ahogy egyiküknek sem. És igen, a legtöbb német származású most is utálja az ázsiaiakat, négereket, és többek között a magyarokat. Úgyhogy én is utálom őket, és takarodjanak ki. + egy magyar soha nem bocsát meg nekik a sorozatos bűncselekményeik miatt, és csak azért jó a gazdasága, mert nem engedi fejlődni a kisebb országokat mint a miénk, berendszabályoz, ezt ti okésnak tartjátok? Hogy más ország diktál itt nekünk? Hát menjenek a fenébe, az összes némethívő is, fogadják el, hogy a németek kegyetlenül hozzájárultak, és járulnak most is, hogy az országban ilyen legyen a helyzet. És most pontozzon le a büdös magyarellenes banda. Egyáltalán mit keres magyar weboldalon olyan, aki német?

2014. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
A mai németeknek nem a múltja a holokauszt és társaik, hanem az örökségük, és mint olyanról, lemondtak, pontosabban tanultak abból, és más irányt vettek. Ezért csak tisztelni lehet őket, aki pedig "nácizza" őket, az tudatlan és tájékozatlan.
2014. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon megvetem őket. De nem (csak) a múltjuk, hanem a jelenük miatt.
2014. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
A mai németek már inkább arabok...nekik meg semmi közük hozzá.
2014. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább a jelenük miatt neheztelek kicsit rájuk. Legalábbis nyilvánosan annyira félnek a saját múltjuktól, hogy görcsösen kerülnek mindent, ami szerintük sötétben, hunyorítva, hátulról valakit is emlékeztetne arra, mintha visszaindulnának a nácizmus felé, hogy az már nevetséges. Egyszerűen töketlenek lettek ilyen téren, na.
2014. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!