Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Újabb amerikai újságírót...

Újabb amerikai újságírót fejeztek le Irakban, meddig tűrnek még a jenkik?

Figyelt kérdés
Annak idején nem bonyolították túl a dolgot, ledobtak egy atomot Japánra azzal el is intézték őket. Most miért nem?
2014. szept. 2. 22:57
 1/10 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Annak idején mintha nem csak egy lefejezés történt az atombomba ledobása előtt...
2014. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem a múltban élünk.. Amúgy is, ha amerikai, akkor nekünk mennyi közünk van hozzá?.. Ő dolguk
2014. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Amerika bizony nem a régi.


Olyan lassúvá váltak, ez mind a túlbürokratizált, túldemokratizált rendszerük van.


Oroszország már rég kivégeztette vagy munkatáborba száműzte volna ezeket az ISIS-es terroristákat, hogyha orosszal csinálják ezt a lefejezős dolgot.

2014. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Oké!

Ismét elküldöm az újonnan érkezőknek ezt a 21 perces linket, hátha megértik végre mi folyik a világban és nem tesznek fel több ostoba kérdést és talán lesz értelmes válaszuk is:

https://www.youtube.com/watch?v=E2vM6QrbQyo&list=UUWzl1hXyVk..

2014. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Az újságíró tisztában volt hogy milyen vizeken evezett. Ugy gondolta a kockázat megéri a hasznot.


2. Obama nem Bush. Az iraki háború kb 1000 milliárd dollárba került.


3. Az a pár csóró kecske a befektetett háborús költségeket nem hozna vissza. Ameg a Juszuf es Ali a kalasnyikovját távol tartja az olajkutaktól. addig játszhatnak hőst.


4. Kb 2-7 nap alatt ezt a teve pasztror bandát a sivatagi homokba döngölné az amerikai hadsereg. Viszont utána mi lenne? Hatalmi vakum lenne. Láthatólag az a doktrína amit a 2. VH utan felállított Amerika, amelyben elég volt eltávolítani a naci vezetést es utána kulturált állapot állt helyre Németországba, nem működik a muzulmán országokban. Se Irakban se Afganisztánban nem sikerült stabil Amerika barát országot létrehozni.


5

Bónusz pont: szepen húznak el harcolni a bevándorolt muszlim szélsőségesek Európából es Amerikából. Menjenek csak. Jobb ha ott balheznak. Tisztul Európa es Amerika. Majd ha ott lesz az összes es nem vonatkoznak rajuk a törvények.

2014. szept. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem fognak atomot használni, mert súlyos következményei lennének. Még mi is éreznénk itthon...


4: Szerintem mindenki tudja, hogy honnan jött az ISIS, aki egy kicsit is utána olvasott a dolognak. Már amikor megjelentek először akkor írták, hogy például Szíria ellen fegyverezték fel őket, de az nem jött össze, így most külön életet élnek, amerikai pénzből, amerikaiaktól kapott fegyverekkel.

2014. szept. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Megnéztem azt a videót végig. Szép kis összeesküvés elmélet. Aztán vagy igaz vagy sem.

Mondjuk számomra a végére se derült ki, hogy most akkor kinek mi célja pontosan. Pedig direkt ezért néztem végig, hátha megtudom mit miért. Nem tudtam meg.

2014. szept. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt Publikum!

Én aztán semmit sem akarok sem bizonyítani, sem pedig jósolni!

Nekem nincs feladatom!

Én kíváncsian kémlelem az eseményeket, és ha valamilyen kérdésre választ kapok azt megosztom!

2014. szept. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

"Annak idején nem bonyolították túl a dolgot, ledobtak egy atomot Japánra azzal el is intézték őket. Most miért nem?"


Akkoriban Japán készült megenni az Usát reggelire, most csak kivégeztek két parasztot, el ne hidd már, hogy emiatt bárki is háborút indítana.

2014. szept. 3. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

ha az usa pattog mindenkinek, oda megy okoskodni, megis mit var?!

ok rendfenntartonak hivjak magukat, de ha mas csinall vmit naluk az terrorista?!

undorusa.

2014. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!