Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lenne, ha a "Nyugat"...

Mi lenne, ha a "Nyugat" helyett az itteniek konkrétan írnának országokat?

Figyelt kérdés
Ez az ostoba nyugatozás már a szocializmus óta megy, karaj lenne, ha az égtáj helyett megneveznék a problémás nemzetet. A Nyugat egy a komcsik által kitalált gyűjőfogalom, ami alatt a gaz és hanyatló kapitalista disznókat kellett érteni.

2014. aug. 28. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%

Hello.


Itt Londonban rengeteg az orosz meg mindenfele keleti nacio, mondogassatok itt az orosznak, hogy a kelet hogy fejlodik, es a nyugat hogy hanyatlik, arcodba fog rohogni.

2014. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%

"Könyörgöm, egyszer az életben legyen már az, hogy úgy hanyatlunk, mint a nyugat!"


Fogod magad ecsém, összepakolod a kisbőröndöd, kihasítol nyugatra és pont úgy fogol hanyatlani mint ők.

2014. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Rühes nyugat.
2014. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12: Nem akarok elmenni, ez a hazám. De te is nyugodtan pakolhatsz, és mehetsz valamelyik általad imádott keleti országba, mondjuk Kazahsztánba kibontakozni.
2014. aug. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg, azt nem értem, ha a kelet annyira jó, akkor miért vándorol ki mindenki nyugatra? Miért terjed annyira a keménydrog (lásd krokodil), az alkoholizmus Oroszországban, miért olyan alacsony a várható időtartam, miért olyan szar az egészségügy vagy épp a közlekedés, ha annyira fejlettek? Vagy épp miért nagyobb a munkanélküliség?


Nekem ilyen hülyeségekkel ne gyertek, hogy dekadens nyugat meg minden, lehet, hogy a kádári kispolgári agyatoknak ez még tökéletes válasz, de a helyzet az, hogy a világ nagy része pont leszarja az egészet, a nemzeti büszkeséget, éppenséggel verheted a melledet arra, hogy mekkora orosz vagy, mekkora magyar vagy, ha az asztalra csak párizsit tudsz lerakni meg egy pohár vizet.


Idióták, veletek aztán tényleg a kelet felé haladunk. Menjetek ki Türkmenisztánba, aztán mondogassátok, hogy mennyire jó ott kint.

2014. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azt hiszed amerikában nem terjed? Épp a múltkor láttam egy dok filmet,hogy hogyan árulják a szintetikus füvet (is)bolthálózatok vannak,ahol kb csak ezt lehet kapni,meg energiaitalt, mindig kijátszva a törvényeket, ha megtiltják xy összetevőt, másnapra csinálnak újat...
2014. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És nem foghatják meg így őket.
2014. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!