Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem veszik el a korrupta...

Miért nem veszik el a korruptak pénzét?

Figyelt kérdés

Itt konkrétan a bankárokra és politikusokra gondolok. Külföldön főleg Amerikában tiszta korrupció az egész kormány. velejéig átitatott. Miért nem veszik el tőlük a pénzüket? Szétosztanák ahogy kell. A központi bankjuk hasra ütés szerűen nyomtatja a dollárt és hatalmas inflációt pénzromlást hoz. Gyakorlatilag világválságot generáltak a fedezetlen pénzzel. https://www.youtube.com/watch?v=AvKS-7RJtKs



Tudom hogy vannak megvehető emberek, DE! rengetegen több százmillióan milliárdnyian nem kapnak semmit.



2014. aug. 10. 19:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Penz mint adossag? LOL.


Muszaj hulyesegeket kerdezni?


A dollar minden csak nem fedezetlen. Az USA gazdasaga es hadereje adja a fedezetet.

2014. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Infláció? Ismerős? Gondolom nem... Tanulj még egy kicsit proli gyerek.
2014. aug. 11. 10:48
 23/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!

1. nem a dollár inflációja okozta a válságot

2. az infláció teljesen normális, a legtöbb esetben pozitív folyamat, nem kell tőle félni, nem harap.

2014. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

-_- Pénzromlás van mert hitelre nyomtatnak pénz. Azt a hitelt még több hitelre kinyomtatják az eredmény infláció fedezet nincs. Eredmény? Fedezet nélküli pénzek és válság.

Ezt szerintem kb mindenki tudja de azért leírtam.

Pénz=adósság. A fed egy magánbank magán emberek kezében. Nem az államéban. Nyomtatják a pénzt hitelre. Nincs fedezete a bankoknak csak 1-2% pontosan nem tudom de 9x% nincs meg csak elméletben. Ezt a hiteligénylő fogja megteremteni. Viszont fizikailag lehetetlen kifizetni a bankokat mert nincs annyi pénz. Understand? Szóval totális eladósodás a fed irányába.

2014. aug. 12. 22:36
 25/26 anonim ***** válasza:

"proli gyerek" haha :DD


nekem te tűnsz inkább annak, mint a válaszoló... nyomod a hülyeségeid a nap 24 órájában, én már ott tudtam, hogy nem fog kialakulni érdemi vita, mert fel sem fogod majd, amit az okosabbak írnak, mikor láttam, hogy "nekünk elég volt egy Petőfi, és majdnem legyőztük az oroszokat"...


Petőfinek 48/49-ben semmi szerepe nem volt katonailag, a március 15-ei forradalomnak sem volt szinte semmi jelentősége, előtte (március 13-án) már szentesíteni vitték Ferdinándhoz az alkotmányt.


Az oroszok ellen pedig nemhogy Petőfivel, de még Bear Gryllsel sem lett volna esélyünk, nem is csoda, hogy Görgey letette előttük a fegyvert.

2015. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Grylls-szel*
2015. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!