Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy az Izraeli hadsereg az amerikai nagykövetük szerint Nobel békedíjat érdemelne?

Figyelt kérdés

Én már Obamánál sem értettem, hogy hogy a fenébe kaphatott ilyen díjat, miközben több országban is állomásoznak amerikai katonák és folyamatosan háborúznak. De az egyenesen felháborít, hogy gyerekgyilkosoknak akarnak Nobel díjat adni. Mit gondolsz erről?


Forrás:

[link]


[link]


2014. júl. 24. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
Meg kb van egy működő gazdaságuk amiből van sok bejövő pénz, amiből meg tudnak rengeteg új fegyvert fejleszteni, és vásárolni.
2014. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Marczell ***** válasza:
77%
A nemjóját, nem akartok már belépni az izraeli hadseregbe?
2014. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem, meg amúgy keresztény vagyok.

De a tény az tény marad.


Izrael haditechnológiai szempontból egyeduralkodó a régióban.

Azt se felejtsük el, hogy ők eleve a legfejlettebb szintről inpdultak és onnan fejlesztettek.

A rakétázás kapcsán keress csak rá izrael vaskupola védelmi rendszerére. Ezért nevetséges egyébkén a népirtás amit izrael csinál.

2014. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%

9-es vagyok. Köszi a 0%-ot. Nem akarok belépni, mert nem csípem őket, másrészt meg nem is vagyok zsidó. A tények viszont tények maradnak.


[link]


Izrael egy ütős haderővel rendelkezik, Irán pedig nem lenne képes tartani magát Izrael ellen... Akár tetszik, akár nem, ez van.

2014. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

A kérdésre a választ # 4 jól megadta.


Miközben néhány ostoba "széplélek" Izraelt "népirtással" vádolja, Izrael mindent megtesz az áldozatok számának lehetõ minimalizálásáért a hamasz ellnkezõ irányú erõfeszitései ellenére.


Ezenkívül, amennyire lehet, igyekszik csökkenteni a lakosság szenvedését.


Mutass még egy hadsereget, amelyik ilyesmit tesz.


Csak annyit korrigálnék, hogy - ami a vizet illeti - Gáza, miután irányítását '94-ben átadták a "Palesztin hatóságnak", a saját vízbázisát alig több, mint két év alatt hazavágta. ( Ez 2005 körüli info, de alig hinném, h azóta jobb lett. )


Viszont, ami a békét illeti: eddig a hamasz terrorialta Gáza teljes lakosságát és sok izraelit az állandó rakétázással. Ha most - amint remélem - nem végeznek félmunkát, akkor, ha nem is végleg, de legalább hosszú idõre nyugalom lesz Gázában is, az ott élõk elkezdhetnek élni.


Még mindig furcsálod a nagykövet megjegyzését?


Mellesleg miféle hatökör beszél népirtásról ott, ahol 10 év alatt kb 5000 -en haltak meg 2 millióból, és azoknak is legalább a fele fegyveres volt, aki harc közben, vagy öngyilkos merénylõ.

Mit mondassz akkor a "szomszédra", Szíriára, ahol három év alatt már jóval több, mint 250 ezren haltak meg, köztük több, mint 11 ezer gyerek?


Amúgy sztem a nagykövet aligha gondolta komolyan, inkább azt akarta érzékeltetni, mekkora baromság "népirtásról" beszélni.

2014. júl. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha ez valóban így lenne ahogy te állítod, akkon nem létezne olyan, hogy gázai övezet. Lenne palesztínia mint állam, vagy beleolvadt volna egy másik arab államba, asszem ciszjordániába ahogy a palesztinok asszem akarták is. Csak Izrael fosik ettől, mert akkor a palesztinok megerősödnének. És ugye a palesztinok többsége mit akar? Kiirtani izrael zsidó lakosságát az utolsó szálig, szal Izraelnek a palesztinok megsegítése csak annyiban érdeke, hogy dolgozzanak nekik, mint olcsó munkaerő és maradjanak alávetett függő viszonyban önállóság, önrendelkezés nélkül.


Szóval én óvatos lennék az izraeli vezetés emberségében. Lehet az egyszerű izraeli meg palesztin ezt akarja, de valójában kb minimum olyan ellentétek vannak a két nép között mint pl a cigányok és a fehérek között itt nálunk.

2014. júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nneddudgi, azért ezt az "Ó az izraeli hadsereg az olyan erkölcsös, hogy hú de nagyon" jajveszékelős hülyeséget azért nehogy már elhiggyed.


Ez a rendkívül erkölcsös, emberbarát szervezet a tiltott fehérfoszfort is bevetette, palesztinok szerveivel kereskedtek, a lincselgetésekről meg ne is beszéljünk.


Az meg, hogy az izraeli hadsereg előre figyelmezteti az áldozatokat... hát, ha ezt sikerült beszopnod, akkor gratulálok. Vannak fent videók az Interneten ilyen "figyelmeztetésekről", odafinganak a célpont mellé egy kis porfelhőt nagyjából 50-60 másodperccel az igazi lövet kilövése előtt, aztán annyi időd van arra, hogy kitakarodj egy többemeletes kégliből. Gratulálok. Ez is csak annyira jó, hogy lehessen mutogatni a világ előtt, hogy nagec' milyen f4szányosan karakán emberek ezek a zsidó katonák. Marketingfogás az egész, semmi több.

2014. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy ez a 15 másodperc a 2 rakéta között az mennyi esélyt ad valakinek aki mondjuk a 4. emeleten lakik. Meg telefonon értesítik? Nem hinném ám, hogy ott jól kiépített telefonhálózat van, tekintettel arra, hogy lassan mindent szétlőnek.


[link]

2014. júl. 26. 11:05
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerűen döbbenet. Nem gyűlöltem ennyire Izraelt még soha életemben, mint ahogy az utóbbi pár napban ez felerősödött bennem. Nagyon remélem, hogy ezt kamatostul visszakapják a férgek.
2014. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!