Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik ország lakói a legellen...

Melyik ország lakói a legellenszenvesebbek a számodra?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 12:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%

Oroszország, ez nemis vitás nálam.Egy utolsó droid népség lehet,nem voltam még ott soha nem is akarok eljutni oda.

Dolgoztam Pesten,egy szuvenír üzletbe,abbol a rengeteg oroszból akik betértek, a 90% még köszönni se tudott..

2014. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
Izrael
2014. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%
Pakisztán,Etiópia,Arab országok,
2014. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
#11 Jártál te már Oroszországban? én már jártam nagyszüleimnél Szentpéterváron és elmondanám hogy sokkal különbek az emberek az utcán mint a híres "Európai" országokban. Egyébként a legellenszenvesebbek a cigányok(országot nem írok mert egész Európát felsorolhatnám) na meg Izrael.
2014. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Románia
2014. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Oroszokat én nem az index hírei alapján ítélném meg...

Szerintem Maország inkább "droid" ebből a szempontból. Itt abszolút nincs szólásszabadság. Amúgy nem nagyon jártam még komolyabban, életvitelszerűen külföldön, de ezek alapján én Szlovákiát mondanám. Hogy jönnek ahhoz, hogy magyar királyokat "szlováknak" adják el? Meg, hogy a Szent Koronát kiparodizálják? Egy frusztrált, történelem nélküli kis x.a.rdarab itt, felettünk. A románok se különbek sokkal. Méghogy rómaiak... :D Mikor a vallásuk is keleti ortodox, ráadásul még a 19. században is cirill betűkkel írtak, egy darab épkézláb bizonyítékot nem mutattak még fel, hogy rómaiak lennének. Mesterségesen latinosították a nyelvüket. Ennyi erővel a perui indián is római, mert spanyolul (is) beszél. Szerbia meg... Egy magyar történelmi város a fővárosa, könyörgöm... Ha nincs trianon, ezek az országok talán nem is léteznek..

2014. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Kimondta hogy az index alapján itélem meg?

Teljesen mindegy,nem tartom sokra azt a népet.

2014. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
San Marino, Francia Guyana, Vanuatu, Bhután, Sao Tomé és Príncipe
2014. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
román,szlovák,szerb,izral
2014. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%
izrael
2014. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!