Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezzel a burkás dologgal nem...

Ezzel a burkás dologgal nem fogják kihúzni a gyufát a franciák?

Figyelt kérdés

[link]


Ez azért már elég kemény szabályozás.

Vannak rendkívül vallásosak közülük, akik bizony nem viccelnek és simán felrobbantanak egy vonatot vagy egy buszt emiatt a törvény miatt.



2014. júl. 3. 19:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem fog visszafele elsülni?
2014. júl. 3. 19:34
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akik a törvény miatt robbantgatnak, azok enélkül is megtennék.
2014. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Németországban élek, és Európa szégyen, hogy egyáltalán azt beengedtük ide.

Nem az iszlámmal van a baj, a nők ilyen szintű elnyomásával, ez nem fér össze semmilyen normális emberi értékkel.

Remélem az egész EU-ban megtiltják a burka, csador viselését.

2014. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Egyetértek a 3. válaszolóval.


Egyébként én csodálkoztam, hogy ilyen törvényt hoztak.


Külföldi fórumokon is téma volt ez, sokan nagyon ellenezték, mert magánéletbe való beleszólásnak, vallásszabadság korlátozásnak minősítik.

2014. júl. 3. 20:00
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha bármelyik arab országba megyek, akkor természetes, hogy nem a falatnyi rövidnadrágomban és ujjatlan trikóban flangálok az utcán, hanem tiszteletben tartom, hogy az ő országukban mik az öltözködési szabályok és nem nyafogok, hogy ez a magánügyem, beleszólnak a magánéletembe.

Akik Európába jönnek azok vegyék tudomásul, hogy itt az arcot nem szokás eltakarni, ugyanúgy ahogy egy bambuszt se húzhat a farkára egy férfi meg pucéran flangáljon, akármennyire is szokás egyes természeti népeknél a szavannán. Nem kötelező levetkőzni, lehet testet eltakaró hosszú ujjú ruhában járni, lehet fejkendőt venni, de aki arra sem képes, hogy az arcát ne takarja el, az húzzon vissza a homokbuckákra.

Én egyetértek a törvénnyel, itt volt az ideje.

Lehet, hogy most lesz miatta hiszti, de még mindig kisebb, mintha szó nélkül hagynák és 20 év múlva a lányomat megvernék az utcán, mert nem az ő öltözködési szabályaik szerint néz ki.

2014. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Büdös fasiszták mind, jön a francia harmadik birodalom. Undorító népség, minden ember egyenlő, és mindenkinek joga van azt viselni amit akar
2014. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Eközben a szent, keresztyéni és fajtiszta Oroszországban:


http://www.youtube.com/watch?v=AE7BZ_MRSrA

2014. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az arabok jobb ha csöndben maradnak. Ha nem tetszenek a törvények, akkor haza lehet menni. Pont. Mellesleg addig szerintem nem háboroghatnak semmiért, amíg én sem sétálhatok végig rövidnadrágban a párommal kézen fogva egy iszlám ország utcáján. Ha ott maximálisan elvárják az alkalmazkodást, akkor az európaiak is elvárhatják ezt. Vagy ez így fordítva már nem fekszik nekik?
2014. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ez a törvény jogos.


Ha eltakarja az arcát, akkor honnan tudja a rendõr, hogy nem õ a körözött rablógyilkos?

2014. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na nehogy már azok diktálják itt a szabályokat akiknek az apjuk még tevét hajtott a sivatagban és fogalma nem volt róla hogy létezik olyan földrész hogy Európa!

Majd ha mi végig flangálhatunk egy szaúdi utcán rövid gatyóban akkor lehet javaslatokat tenni, addig meg örüljenek hogy nem lesznek feltéve egy hajóra és haza zavarva a mocsokba és háborúba.

2014. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!