Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikai republikánusok...

Az amerikai republikánusok gyógyítani akarják a homoszexualitást?

Figyelt kérdés

[link]


Nem először hallok tőlük ilyet.

Miből gondolják, hogy sikerülhet?

Egyáltalán maga a gondolat is, igen érdekes.



2014. jún. 12. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Remélem sikerül nekik.
2014. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Az úgynevezett "Bibliaöv" mindig is tele volt ilyen barmokkal. Nem kell őket komolyan venni.
2014. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes felvetés, de politikailag nagyon kényes téma, ezért a tudomány is kerüli.


Végső soron a kérdés az, hogy a homoszexualitás az egyénnel született tulajdonság, genetikai eredetű vagy pedig a neveltetés, környezeti hatások miatt válik valaki azzá, tehát inkább pszichológiai okai vannak.

2014. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Várjál már, mert egyesek szerint meg normális dolog, tehát ebből kifolyólag semmiféle beavatkozásra nem lenne szükség. :)
2014. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

"A ratyik többsége"


Lehet nálam nem stimmel valami, de a ratyi kifejezést szerintem kultúrember nem használja a homoszexuálisok megjelölésére. Politikai oldaltól függetlenül.


Amerikában valóban létezik ez a meleg-konverziós terápia. A tudománynak nagyon is határozott véleménye van róla: Nem működik és káros. Amit a melegbárokban lebukó "konvertáltak" sorra támasztanak alá.

2014. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A homoszexualitást gyógyítani akarják, az első unokatestvérek meg házasodhatnak egymással.
2014. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

5-ös vagyok, leszbikus, egyrészről én használhatom ezeket a szavakat, önmagamra is szoktam b****ként hivatkozni, meg megjegyezni valakiről, hogy ez még nálam is nagyobb b***

De azokra a melegekre akik nappal náculnak, játsszák az agyukat, hogy mekkora heterok, azokra bárki bátran mondhatjuk, hogy ratyi.

2014. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

#8, ha te szeretsz a mocsokban fetrengeni, és utána mocsoknak nevezni magad, hát az sajátos élvezet, sajnállak érte.

Minden dologról lehet szitkozódva és őrjöngve beszélni alpárian, és lehet normálisan. Még az alpáriról is.

A homoszexualitás nem jó dolog, mert nem természetes. De főleg azért nem jó, mert van egy csomó őrült primitív ember, aki sok mindenre képes lenne velük szemben, csak elfogadni nem.

Sok más dolog is van, ami nem természetes, és ezért nem jó, például a vakság, vagy mozgáskorlátozottság. A ne jó dolgokat megpróbáljuk elviselhetővé tenni, ez természetes, fellépni ellenük abnormális.

És igen, vizsgáljuk, mit lehetne tenni a megoldás érdekében. Vannak esetek, amikor semmit se tudunk, más esetekben tudjuk a jelenség okát, csak kezelni nem tudjuk. És van, ahol legalább részlegesen már tudunk valamit tenni.

A homoszexualitás genetikai probléma. Ma még csak együtt élni tudunk vele (de ez kötelező). Talán eljön az idő, amikor kezelni, gyógyítani is tudjuk. A szívbetegségről 100 éve nem is tudtak, 50 éve egyes eseteit kezdték kezelni, ma már - ha időben észreveszik, és a páciens együttműködik - zömében gyógyítják. Miért ne képzelhetnénk ezt el a homoszexualitásról. Addig meg segítsük őket, hogy ne kelljen megszégyenülten ripacskodniuk a jogaikért. Mert a ripacskodás nem szép dolog, és nem is lenne, ha a többség megértené, miért is történik.

2014. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem természetes...én is a természet felettitől lettem az.
2014. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De, természetes. Más kérdés, hogy deviáns-e vagy sem (akár orvosi, akár szociológiai értelemben).
2014. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!