Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A náci vezetők közül hogyhogy...

A náci vezetők közül hogyhogy mindenki ilyen magas IQ-jú volt?

Figyelt kérdés

Itt egy cikk a Nürnbergi Perről, van benne egy IQ táblázat, mert a per során mindenkivel kitöltették az IQ tesztet, Göring és Karl Dönitz pl. aki vezette volna a birodalmat Hitler halála után 138-as IQ-jú volt.



[link]



2014. máj. 16. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan melyik IQ bajnoknak nem teccik, hogy a Streicher buta barom vót? :-D
2014. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

7. válaszoló vagyok, miért lettem lepontozva?

Legtöbb esetben értem, mert nem mindenkinek egyezik meg a véleménye velem, de most tényleg nem értem. Száraz tényeket közöltem, kijavítottam egy előző válaszolót aki butaságot írt, nem voltam lekezelő, nem szidtam vagy éltettem a nácikat....

2014. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
És az az IQ lista biztos,hogy igaz?
2014. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Vigasztalódj. Tőlem kaptál egy zöld kezet.

Mindenkinek: És azaz IQ lista biztos,hogy valós?

2014. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem zöld kézért koldultam, nem érdekel annyira a százalékom, csak nem tudom mi volt a baj az írássommal
2014. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

"És azaz IQ lista biztos,hogy valós?"


És az a hatmillió áldozat? :)

2014. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 BlackSword ***** válasza:
100%

""A magas IQ nem mindig jár együtt érzelmi intelligenciával, ezt ők is bebizonyították. Lelketlen zsenik voltak."


De mindig együtt jár, az IQ az intelligencia hányados, amiről te beszélsz az az EQ."


NA most azért lettél lepontozva, mert írál egy paradoxont... Először tagadsz egy állítást, majd leírod ugyanazt... Igen az IQ, nem azonos az EQ-val, de az egyik értékéből nem lehet következtetni a másikra... Sőt a magas IQ-val néha nagyon alacson EQ járul... Mondhatjuk úgy hogy néhány zseni érzelmi nalfabéta...

2014. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Valóban hibáztam, nem vettem észre az eredeti mondatban az "érzelmi" szót. Így viszont azt nem értem, hogy a második válaszolót miért pontozták le
2014. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kimoderálták a hozzászólásom, mert szerepelt benne a "zsidó" szó, pedig nem is sértő kontextusban.Ezt értem, szólásszabadság.
2014. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!