Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU-n belül vannak akik az...

Az EU-n belül vannak akik az orosz szakadárokkal szimpatizálnak?

Figyelt kérdés
Én nekik szurkolok. Tetszene egy olyan vezető, aki egy ilyen helyzetben kiállna az elvei mellett és beszólna Brüsszelnek, még ha le is hurrogják emiatt.

2014. máj. 13. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, de egy ország vezetése sem támogatja, meg azaz EU konform, hogy el kell ítélni.
2014. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Én is EU-ellenes vagyok.

Nem értik meg Putint...ő nemzeti országokat akar létrehozni, ahogy a Jobbik is.

2014. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
A nemzetállamok már a múlté. Gazdasági konszernek irányítják az országokat, nem pedig beszélt nyelv és vélt/valós származás szerinti ideák.
2014. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A nemzetállamok már a múlté. Gazdasági konszernek irányítják az országokat, nem pedig beszélt nyelv és vélt/valós származás szerinti ideák."


És nemzetközivé lesz holnapra világ lálálálá


A Szovjetunió is elmúlt ,internacionalista elvtárs, sőt ha nem tudná Lenin is meghalt.Micsoda borzasztó, igaz?

2014. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Gratulálok az EU elleneseknek. Kíváncsi lennék, hogy az általánost kijárták-e már.
2014. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Én meg annak szurkolok hogy az összes Putyin rajongó a saját bőrén tapasztalja meg hogy milyen is az orosz demokrácia igazi arca. Kifelé látszólag rendezettséget mutatnak, belül viszont egy velejéig nepotista és korrupt kvázi diktatúra az egész. Szovjetunió újratöltve, az ilyen vezető habozás nélkül hidegre teszi a politikai ellenfeleit. Gyönyörű volt az a jelenet az egyik donyecki szavazóhelységből, ahol egy civilruhás szakadár fazon kalasnyikovon tartva a kezét "ügyelte a rendet". Népszavazás, mi? :-s
2014. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok EU ellenes, de ez szerintem egy olyan dolog amibe nem kellene beleszólniuk.
2014. máj. 14. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Viktor, te vagy az? :D

2023. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!