Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy is van ez?

Hogy is van ez?


2014. máj. 13. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Hogy is van ez?

Kérem szépen itten eh, mostan eh!!!

2014. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne világos gyengébbek kedvéért a devizahitelesekre gondoltam/céloztam a videó tartalmából szerintem egyértelmű.
2014. máj. 13. 10:33
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Mégis mit vársz ehhez hozzátenni olyanoktól, akik nem szakemberek.

Igen, így van ez. Nincs a nemzet érdekeit szem előtt tartó politikai réteg, csak haszonleső, vagy dilettáns, de mindenképpen hataloméhes politikai réteg van. Ebből következik minden. De azt is látni kell, hogy azért van ilyen politikai réteg, mert ez a társadalom ezt akarja, erre csattanós bizonyíték volt április 6-a.


Ezekben a dolgokban szigorú kölcsönhatás érvényesül. Van társadalmi nyomás és van hozzá nemértés. Ez az erősebb, azért alakulhat ki hitvány politikai elit. Amely már visszahatóan arról is gondoskodik, hogy az őt tévesen kívánó réteg szélesedjék, a valóban látók hangja csökkenjen, ha lehet szűnjék meg. Például a média irányítása által.

Mi itt a baj? Lebontják a fékek és egyensúlyok rendszerét. Nem most, már régóta, csak most extrém módon. Emiatt volt olyan a bankfelügyelet, amilyen, emiatt jöhetnek létre ez és más katasztrofális helyzetek. Az is érdemes tudni, hogy ha ilyen drasztikus helyzetek átlépnek egy szintet, az többé nem kezelhető. Csak véresen.

2014. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Már pedig ha eladják a földeket is amit el akarnak akkor lassan nem is beszélhetünk olyanról hogy magyarország. Amíg a társadalom túlnyomó többsége csukott szemmel arrogánsan nem veszi figyelembe hogy eladják alóla a földet és hogy direkt módon eladósítják lehetetlen feltételeket szabva amit a nemzetközi bankrendszer ABCjét megszegve teszik addig nincs miről beszélni.

Az egész csőd egy tudatos eljárás volt szintekre lebontva a 70 es évektől kezdve és a nép erről mit sem tud.

2014. máj. 13. 10:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi van már megint a devizahitelesekkel? 20 perces videót nem akarok feleslegesen megnézni. Kérdező, összefoglalnád?
2014. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnos olyan szakszerűen nem tudom ahogy a szakértő tette. Lényegében annyi történt hogy megszegték a szabályokat és olyan állampolgároknak adtak kölcsönt külföldi devisában akiknek nincs olyanban jövedelmük.

De én nem tudom olyan szakszerűen megfogalmazni mint egy közgazdász.

2014. máj. 13. 10:57
 7/15 szántóvető ***** válasza:
mit lehet ehhez hozzátenni?hogy a Magyar politikai elit jóváhagyásával átb*szták a lakosságot a külföldi pénzintézetek?Magyarországon sosem volt fogyasztóvédelem,nincs olyan állami szerv amely a lakosság érdekeit védené.
2014. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szántóvető ***** válasza:

az összes még élő politikust fel kell kötni aki valaha is döntéshozó szerepben volt.csak ezt én nem fogom tudni megtenni,a jelenlegi kormánypárt sem fogja mert erősen érintett,a Jobbik megtenné de annyi szavazatot nem fognak kapni hogy felhatalmazásuk legyen rá mert ők le vannak fasisztázva hisz ők a főgonosz EU-gyűlölők..

(talán nem tiltanak végleg)

2014. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a videó, ugyanolyan szenzációvadász, mint a többi, csak valami jelentéktelen tévécsatornán mehetett, legalábbis én még se a műsorvezetőt, se a közgazdásznőt nem láttam korábban.

A deviza alapú hitelezés 2001 óta engedélyezett, törvény szabályozza, a PSZÁF és a MNB is adott ki rengeteg tájékozatót róla, az emberek mégsem foglalkoztak vele, hanem tonnaszámra kérték ezeket a hiteleket, mert "óccsó" volt. Ennyi, nem bonyolult a történet. A devizahitelek alapvetően rendben vannak, ezért nem is lehet hosszú évek óta eredményt elérni ezekben az ügyekben, csak az egymásra mutogatás megy.

2014. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azok a tájékoztatók valahogy sejtésem szerint az apró betűs részben voltak valahol. Természetes hogy az emberek vették fel a sajátjukat. De például a 70 es években felvett kölcsön nem népszavazáson dőlt el. Kettő más országokban vajon miért van betiltva?
2014. máj. 13. 12:20
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!