Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a krími helyzetről?

Mit gondoltok a krími helyzetről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. ápr. 22. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Én 2010 - ben jártam a Krímen. Mondogattam is a feleségemnek, itt előbb - utóbb baj lesz. Tulajdonképpen mindenki orosz, de sok a tatár is. Turistaként voltunk ott, láttuk, hogy a nyaralók nagy része is oroszországi, orosz rendszámú járművek mindenhol. Amellett hagyományos muszlim viseletű, elfátyolozott tatár nőket is láttunk.


Itt az erősebb kutya .aszik effektus működött. Putyin bekebelezte, várható volt.

2014. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindezzel együtt a tatár politikus kitiltatása kamunak tűnik, egyszerű provokáció, ami az oroszokat rasszistának állítja be, most mindenki elgondolkozik, hogy szegény tatárokat biztos a mai napig gyilkolásszák arrafelé, mi lenne szegényekkel, ha Oroszország bekebelezné őket stb. Amúgy ha kiderül, hogy igaz a kitiltás, akkor az oroszok bukták Krímet, de úgyis megcáfolják mindjárt vagy kitalálják, hogy pedofil, azokat se kell féltetni, működik ott is a propaganda gépezet.
2014. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oroszországnak jó volt a megérzése. Mindenki csak a pofáját tudja jártatni, de cselekedni senki sem képes. Mindenki félti azt az 1-2% GDPjét, ami az oroszokkal való gazdasági együttműködésük hoz, és inkább nézik ahogy lerohannak egy európai országot. Jól mutatja hogy semmilyen összefogás nincs.
2014. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Azért az a terület szerintem az oroszokat illeti meg, ők vannak többségben. Az a nevetséges, hogy az EU nem fogadta el a népszavazás eredményét (97%). Az hogy betiltották az ukrán nyelvet a hivatalokból szerintem nem olyan nagy dolog, mert ha ránézel a térképre látod hogy elég kevesen beszélték. Nem lenne gazdaságos azt is haszálni.


[link]

2014. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
4-es, te nagyon hülye vagy. A te érveid alapján pár megyét már le is kapcsolhatnánk Mo-ról és a lovárin kívül tilos máshogy beszélni. Így is olyan igazságosnak tűnik?
2014. ápr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Ez nem ugyanaz. Annak a félszigetnek semmi köze nem volt Ukrajnához, csak 1954-ben csatolták át az ukrán részhez.
2014. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"4-es, te nagyon hülye vagy. A te érveid alapján pár megyét már le is kapcsolhatnánk Mo-ról és a lovárin kívül tilos máshogy beszélni. Így is olyan igazságosnak tűnik?"


60%-osnak igaza van.


Te meg valami vakjobbikos véridióta lehetsz.

2014. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 09:07


Hja, Hruscsovot jól leitatták, és aláíratták vele az Ukrajnához csatolást jelentő dokumentumokat :)

Hol gondolta akkor még bárki is, hogy ez valódi kockázat lesz a jövőben, hogy egyszer szétmegy a szovjetunió....

2014. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!