Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudtátok, hogy az USA-ban...

Tudtátok, hogy az USA-ban évente rendre több férfit erőszakolnak meg, mint nőt?

Figyelt kérdés
Mekkora punci egy társadalom már ez?

2014. ápr. 13. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ezért akar odaköltözni mindenki?
2014. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
LOL besz.artam ezen XD
2014. ápr. 13. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem a nők erőszakolják meg a legtöbb férfit hanem a férfi a férfit.Döntsd el melyik jobb kérdező LOL
2014. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

voltam már hamburgban szadomazo bulin.

ahol a domina kivezette a rabszolgát, akibe beletömtek vagy 3 viagrát, mert olyan ér állt neki ki a szerszámból, és a felajzott , kiéhezett nők előtt, szanaszét kínozta(persze csak sexuálisan).

és a végén 2-3 nő a színpadra léphetett, és azt csinálhatott a szegény csávóval, amit akartak.

nos, akármilyen jónak gondolja ezt egy férfi, nem lettem volna a helyében, amit ott az akkor kapott.

A végén persze megerőszakolták.

na most akkor ki a rosszabb?

2014. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a ni..ereknek mindegy milyen lyuk csak elnyelje a pélót...
2014. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező barátom. Megírnád mely államban és azon belül mely vároban fordul elő leggyakrabban eme erőszak. Azonnal odautazom 2 hónap szabadságra.
2014. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, melyik államban, de bármelyik USA-börtönben van lehetőséged megerőszakolódni. Ők is így érték el ezt a remek statisztikát.
2014. ápr. 13. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:
A sado-mazo buli nem passzol ide, mert oda önként megy az ember, míg a börtönbe nem tud mit tenni a nála 20 kilóval nehezebb apuci ellen.
2014. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!