Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez valós? Esetleg félig valós?

Ez valós? Esetleg félig valós?

Figyelt kérdés

Lehet hogy az egész kitaláció? Mármint ezt úgy értem, hogy nem egy beavatottnak készült a videó, vagy nem egy eredeti felvételt láthatunk csak a szöveg stimmel, vagy az egész szöveg és kép is hamis. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KnfuF..

Persze az adósságcsapda, ilyesmik azok valósak nem is ezt kérdezem csupán a videót, hogy az kitaláció teljes mértékben?



2014. ápr. 13. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

Elkezdtem pontokba szedve reagálni a videóra, de 4:55-nél nem bírtam tovább.


Legyen elég annyi, hogy akkora baromságot én még nem ba§ztam.

2014. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval hamisítvány... Mondjuk elég nyilvánvaló volt. Azét megkérdeztem. Jó elég furcsa is lenne egy ilyet hogy nem tiltanak le. Mikor törökországban az egész youtubot letiltották mert nemzetbiztonsági adatok kerültek fel rá. Szóval ez a videó még abban az órában tiltásra került volna. Pláne ilyen névvel. Azért köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 13. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!