Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az tényleg igaz, hogy Franciao...

Az tényleg igaz, hogy Franciaországban a trianoni palotába nem engednek be magyarok?

Figyelt kérdés

Állítólag abban a palotában kivan állítva maga a trianoni békeszerződés, magyar turisták és odalátogatók viszont mindig leköpködték.

Emiatt magyarokat nem engednek be oda.


Ezt régebben hallottam, nem tudom, hogy igaz-e vagy igaz volt-e.



2014. márc. 16. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha igaz akkor mehetnénk sírni a rasszista szelektálás miatt. Az eredmény persze úgy is az lenne, hogy ha mi csináljuk az rasszizmus ha ők az normális.
2014. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Baromság. Egyrészt semmilyen szerződés nincs kiállítva, másrészt kultúrember nem köpköd, harmadrészt honnan tudnák, hogy ki magyar és ki nem?
2014. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Igazolvány, útlevél? Igazoltatás? Nem a köpködőket hanem a magyarokat tiltották ki a kérdező elbeszélése alapján.
2014. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem érződött a válaszomból, de volt szerencsém meglátogatni Versailles-t, így tapasztalatból beszélek. Szerintem a világon nincs olyan múzeum vagy kiállítás, ahová személyit kérnének, de nyugaton biztos nem.
2014. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Anno jártam ott, de nem volt mit leköpködni, így a kérdés alapjáról nem tudok.
2014. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nem igaz. :-)))))))
2014. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kultúrnemzet pedig nem tart gyarmatokat, valamint az önrendelkezést az ott lakókra bízza.
2014. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

íííí micsoda függetlenedés. Francia légió csak megfigyelőnek van... Semmi egyéb... Csak turisták

2014. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt köpném le, aki ezt a szerződést előterjesztette a magyar nemzet számára, semmibe véve a nemzeti önrendelkezés jogát.
2014. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Évente kb. ötmillió turista keresi fel a Château de Versailles-t, így a Trianont is. Gondolod, hogy van arra emberük, hogy egyenként igazoltassák őket???

Ez a képtelenség csak valami lázas, irredenta agyban születhetett meg! A mai franciák nem is értenék, hogy mit akarnak egyesek ezzel a "köpködéssel", és kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy a magyarokat figyeljék.

Ha valakit rajtakapnak, hogy rongálja a kiállított tárgyakat vagy egyáb oda nem illő magatartással hívja fel magára a figyelmet, azt természetesen kivezetik. Ha a rongálás nagyobb mérvű vagy provokatív, az ügyeletes rendőrt is odahívhatják, de hogy az illető magyar vagy hottentotta, azt magasról leszarják...

Egy időben vezettem magyar látogatókat a Versailles-i kastélyban, de egyszer sem fordult elő ilyen barbárság.

Arról nem is beszélve, hogy a "KIs-Trianon" nincs is mindig nyitva a turisták számára...

2014. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!