Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért támadja meg Putyin az...

Miért támadja meg Putyin az Ukránokat?

Figyelt kérdés

Sajna lemaradtam mostanában a hírekről!

Kifejtenétek?



2014. márc. 3. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert Merkell asszony be akarja vinni őket az EU-ba
2014. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem támadja meg. Orosz polgárokat akarja védeni. Nézd meg Ukrajna nemzetiségi térképét és érteni fogod miért jogos a fellépése (még ha nemzetközi szerződésekkel szemben is kell mennie).
2014. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Hitler is ezzel az indokkal foglalta el a cseheket
2014. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Ennek semmi köze a nemzetiségi politikához. A nyugati hatalmak kipuccsolták az orosz bábot Kijevben, a ruszkiknak meg ez nem tetszett. A Krimi félsziget egy orosz katonai támaszpont, egy összehasonlítás Hitlerrel nevetséges, itt egy nemzetközi nagypolitikai kötélhúzásról van szó. Oroszország nem fogja hagyni, hogy Ukrajna NATO befolyás alá kerüljön. Félreértés ne essék, én nem pártolom Putint, ő pont ugyanakkora seggfj. Csak ő nem csomagolja szépen be amit csinál, mint az amerikaiak. Nem visz oda demokráciát, nem keres nem létező tömegpusztító fegyvereket. Ja igen, a nyugat most az ukrán nép szuverenitását védi! Hogy nem röhögöm halálra magam.
2014. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Miért támadja meg Putyin az Ukránokat?"


Mert megteheti.

2014. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Oroszország nem fogja hagyni, hogy Ukrajna NATO befolyás alá kerüljön."


Timosenko szerint EU-tagság meg NATO-tagság kéne nekik. persze, hogy világháború legyen... megártott neki a bezártság...

2014. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ostoba Hitlerhez hasonlítod putyint ember... A jelenlegi polotikai elitből talán ő áll a leg távolabb Hitlertől.
2014. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 ha nem ismered a történelmet, az nem az én hibám
2014. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te nem csak a történelmet de a jelenlegi politikai helyzetet sem ismered, szerintem ez a te hibád.
2014. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!