Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Úgy, hogy lehet szidni valakit...

Úgy, hogy lehet szidni valakit hogy nem ismered?

Figyelt kérdés

A rendszerváltás óta"divattá vált"Lenint szidni...


Persze nem mindenki teszi, de sokan.


Joguk van hozzá.


De...


Őszintén ajánlok a számukra egy könyvet(mármint azoknak akik"szidják").


Talán sokan ismerik az egykori"Népszerű történelem"című sorozatot.


Íme ennek a sorozatnak az egyik darabja:


A prágai konferencia


[link]


Kis méretű kötet...illusztrált is...nem is vastag. Az említett linken olvasható az úgynevezett"fülszöveg"is.


DE A KÖNYV A LÉNYEG!


Emberek...?!


Miután elolvastátok ezt a könyvet még mindig szidjátok Lenint???


Olvassátok el és szidjátok utána is...!


Ha van hozzá bőr a képeteken...


Mert aki azt szidja aki a népért él az...


Olvassátok el ezt a könyvecskét és jó szívvel fogtok emlékezni Leninre.


A NÉP ÉDESAPJÁRA.


2014. márc. 2. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt édesapám Lenin, neked igen? :D
2014. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olvastam, unalmas. Harry Potter jobb. Ja és a nép apjáról csak annyit, hogy az egész kommunizmus, szocializmus egy elbaszott rendszer. Nem osztom azok véleményét, akik ugyanabba a kategóriába sorolják a kukást, meg a miniszterelnököt a nagy népi egyenjogúság értelmében. Az egyiknek a gyomra meg a karja erős, a másiknak a szája, meg a jelleme kell hogy az legyen. Természetesen nem kell születési előjogokat adni, viszont azt hiszem, hogy aki mondjuk ált suliban végig ötös volt, aztán osztály elsőként elvégezte a középsulit, aztán lediplomázott, és ledoktorizott, több nyelvet beszél, és 10 millió embert képvisel a világ előtt, kissé többet érdemel, mint az, akinek a középiskolai eredményei a rekord számú beírás verekedésért, a középiskolát a sarki presszóban vészelte át, és utána egy narancssárga autón csüngve a szemetedet gyűjti. Fontos munka az is, de ha egy kicsit is megerőlteted magad, talán meglátod a lényeget.


LE AZ EGYENJOGÚSÁGGAL, KINEK KINEK ÉRDEMEI SZERINT!!!

2014. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés hogy lehet valakit így imádni? Mármint úgy, hogy valaki EGY darab könyvet elolvas? így aztán bármit be lehet szopni, akár a TV shoppos idióta termékeket is tucatszámra lehet vásárolni, mert mind csúcsszuper nagyon olcsó termék. Én kicsit több könyvet, cikket olvastam, és abból összességében inkább az derül ki, hogy egy hatalommániás szélhámos volt, aki ráadásul terror eszközével élve minden ellenfelét kiiktatta és bármilyen ellenvéleményt elnyomott.
2014. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Aki a fenti könyv elolvasása után is szidja Lenint...


Én mielőtt elolvastam ezt a könyvet untam, hogy az iskolában folyton ő volt műsoron(még anno jártam iskolába...). Aztán elolvastam és rájöttem hogy egy csodálatos ember volt! Olvassátok el és aztán szídjátok! Úgy nem kunszt szidni hogy nem ismeritek vagy a rendszerváltás óta fennálló propaganda hatása alatt vagytok.


Kitűnő könyv.


Higgyetek nekem!

2014. márc. 2. 11:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Te hülye, nem látod, hogy a válaszoló elolvasta? :D Nyald meg a Lenined csodálatos seggét :D
2014. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat...nem vettem észre.


Köszönöm a jókivánságokat és a sértegetést is.


Nekem tényleg megváltozott a véleményem Leninröl a könyv elolvasása után-pozitív értelemben.

2014. márc. 2. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!