Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez az Ukrajnai mizéria...

Mi ez az Ukrajnai mizéria lázadás röviden? Több hónapig Elzárva éltem a médiátol nem tudtam nyomon követni.

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, de őszintén szólva ha ez így működik, hogy feljössz ide és megkérdezel másokat, elég veszélyes rád nézve. Sebezhető vagy mert ugye így indirekten, hogy valaki összerakja neked az információkat, könnyedén valami félrevezető, manipulatív dolgot is befogadhatsz. Szóval szerintem, vagy magad próbáld összerakni a mozaikot darabokból, vagy ne is foglalkozz vele. Csak jó szándékból írom ezt.
2014. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Mert ha tévét néz helyette, akkor nem befolyásolható, mi? :D
2014. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen nem arra gondoltam, hogy tvt nézzen. Hanem arra, hogy olvasson újságot, portált, könyvet és több forrásból tájékozódjon. így ki lehet logikázni legalább részben, hogy mi folyik.

Persze hosszútávon az se árt, ha valaki összeszed egy kis általános műveltséget. Tanulmányozza a történelmet, gazdaságtant, katonai tudományokat stb.

2014. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!