Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU tehet a mostani ukrán...

Az EU tehet a mostani ukrán zavargásokért?

Figyelt kérdés

En nem nagyon tudom,hogy mi törtent Ukrajnaban, de en ugy latom,hogy az EU kezdte el heccelni az embereket. Gondolom az EU-nak szüksege van Ukrajnara...

Az EU tehet mindenröl nem ?


2014. febr. 19. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sokat tett, azért hogy megbékéljenek és várjanak még egy évet az elnök választással.
2014. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bizony tehetne de ő arról is tehet, hogy ki robbant
2014. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, az EU és a zsidók hergelik a tüntetőket.
2014. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Terjeszkedne természetes az EU. Ez ügyben minden megtesz. Volt kitől ellesni a módszereket. USA ugyan ezt csinálja Szíriában.
2014. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Magáról a tüntetés keletkezéséről nem az EU tehet.


Viszont a további hergelésekért a nyugatról pénzelt ellenzék tehet.

2014. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha jobban belegondolsz, annyi történt, hogy nem írták alá a társulási szerződést ... Ez nem jelenti azt, hogy a következő ciklusban vagy akár pár hónap múlva nem írhatták volna alá .

Még is voltak nagyon türelmetlen emberek.

2014. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Heccelni csak azokat lehet, akiknél van alapja a heccelésnek.

Ha Ukrajnát olyan politikai elit vezetné, akik jólétet teremtenek és nem hihetetlen módon korruptak, akkor az EU nem tudna heccelni.

2014. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tehát ha adok egy pofont neked akkor te vagy a hibás, mert nem volt rajtad sisak ami tompított volna. Ugyanis ütni csak azt lehet akin van szabad felület.

Természetesen nem gondoltam komolyan, de remélem te sem. EU elvileg a diplomácia elkötelezz híve, az viszont korántsem diplomatikus út, hogy ellenzéki pártokat pénzel akik forradalmat akarnak kirobbantani. Ha jól emlékszem fel lett ajánlva, hogy lemond a kormány és beveszik az ellenzéket a kormányzásba. Ezt nem fogadták el. Arról, hogy idáig fajultak a dolgok a provokátorok tehetnek akik fizetik ezt az egész balhét.

2014. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én arról beszéltem neked, hogy ha Ukrajna nem lenne velejéig korrupt és nyomorgó ország tele elégedetlen emberekkel, akkor az EU-nak semmi esélye nem lenne semmiféle forradalmat kirobbantani.


Arról pedig a politikai elit tehet, hogy ilyen hely az ország, ahogy nálunk is.

2014. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De Magyarországon mi változott 2006 óta? Szebbek lettek a játszóterek, sok külföldi termék közül választhatunk, megkapjuk a használt villamosokat és buszokat, de ennyi. Ez olyan mint egy szépségoperáció, lehet egy ronda emberből szépet csinálni, de az nem fog segíteni rajta, ha boldogtalan.

Szerintem Magyarországon nem nagyon változott semmi, értelmetlen volt belépni.

2014. febr. 20. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!