Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nagy Britanniában ennyire...

Nagy Britanniában ennyire rettegnek?

Figyelt kérdés

[link]


Mellesleg Dieudonné M'bala M'bala fekete, a helyében előhúztam volna a rasszista kártyát.Ilyenkor hasznos lett volna.


Régebben pedig Geert Wilderst is kitiltották.Pedig ő mérsékeltebb, mint a Jobbik, de bevándorlás ellenes, viszont Izrael barát.

Nála arra hivatkoztak, hogy "sérti a kisebbségeket".


Szép a brit "demokrácia".


Nem véletlenül volt Orwell is brit.



2014. febr. 5. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

"Szép a brit "demokrácia". "


Ettől még demokrácia! A demokrácia nem jelenti azt hogy bárkit, bármit megsérthetsz! Tiszteletben kell tartanod a másik ember faji, vallási meggyőződését.

2014. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Az nem rettegés kedves kérdező, ha az alapvető emberi együttélés szabályait megsértő alakokat egy társadalom nem tolerálja. Ez az alap.


Tehát hogy értsd, nem lehet másik fajt, kisebbséget, nemet, akármit gyalázni. Elég egyszerű szabály.

Mi meg azér' vagyunk itt, hogy ha eddig nem tudtad volna, figyelmeztessünk téged is rá.

2014. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem hol ezzel a probléma nem akarnak nácikat az országukba. Én sem akarok csak sajnos itt nem áll olyan értelmi szinten a társadalom, hogy ilyet meg lehessen lépni.
2014. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

"Az nem rettegés kedves kérdező, ha az alapvető emberi együttélés szabályait megsértő alakokat egy társadalom nem tolerálja. Ez az alap."


Akkor mit keres Magyarországon ennyi enyveskezű, kötekedő cigány?

2014. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen! Ennyire rettegnek. Van elég saját idiotájuk, rettegnek minden egyes + -tol.
2014. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Na, már megint jött egy nagyokos radikális, aki azt hiszi, hogy tudja mi a liberalizmus (csodálom, hogy meg bírtad állni, hogy leírd a szót), miközben tényszerű tévedésben van.


A liberális demokrácia NEM azt jelenti, hogy mindenki mindent megtehet és mindenre a neki tetsző mentséget (rasszizmus) rávághatja. De mivel ez az oldal felhasználóbázisa számtalanszor bizonyította, hogy inkább a kuruc agymosására vevő, mint a leellenőrizhető tényekre, ezért inkább nem tépem a számat, hogy mit is jelent valójában.


Élj csak az üldözésmániás világképed közepén békében. Mindenki a drága magyarokat, de legfőképpen téged akar elpusztítani! Izrael, az USA, Anglia és Kína fő célpontja is Te és az igazszívű csakraőrző magyarok vagytok. A világ másik 6987 millió lakója összeesküdött a 13m magyar ellen, mert az nekik jó!

2014. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Brüsszelhez lehet kötelezettségszegési eljáráshoz fordulni, ha a brit törvények által körbehatárolt kiutasítási feltételek nem állnak fel.


Amúgy személy szerint nekem sem szimpatikus a dolog.

2014. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

"A liberális demokrácia NEM azt jelenti, hogy mindenki mindent megtehet és mindenre a neki tetsző mentséget (rasszizmus) rávághatja."


Érdekes, hogy ennek ellenére pont ez történik. De nem baj, gondolom nagyon örülünk neki, hogy nem ezt jelenti, hiszen akkor a valóság már nem is számít. :D


"Élj csak az üldözésmániás világképed közepén békében. Mindenki a drága magyarokat, de legfőképpen téged akar elpusztítani! Izrael, az USA, Anglia és Kína fő célpontja is Te és az igazszívű csakraőrző magyarok vagytok. A világ másik 6987 millió lakója összeesküdött a 13m magyar ellen, mert az nekik jó!"


Ez is benézted, mert nem vagyok csakrahívő szupermagyar. Én Európát és az európai ember érdekeit tartom fontosnak a hozzád hasonlókkal ellentétben, akik ki akartok minket irtani. De sebaj, hál' Istennek az értelmesek még mindig többen vannak, mint ti, akik nem akarnak a bevándorlók prédáivá válni. :)

2014. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elozo ne dramatizalj, senki nem akar kiirtani minket. Az iszlam is csak uralkodni akar, nem legyilkolni.
2014. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, te valamit félreértesz. Azt hiszem, a demokráciát. Ez úgy működik, hogy nekem van egy nézetrendszerem. És vannak dolgok, amelyeket nem tolerálok. Elfogadom, ha mások is ugyanezt teszik, sőt megfelelő keretek között még beszélgetni is képes vagyok e kérdésekről és ezen emberekkel. De abból a célból, hogy az általam nem tolerált dolgokat a lakásomban műveljék, nem fogom oda beengedni őket. És nem érdekel, ha ezért nem tartanak vendégszeretőnek. Nekem mások a vendégszeretetről alkotott nézeteim, és akik ezt szóvá teszik, nem értik, mi beszédem lenne hát velük.
2014. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!