Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem lehet kiutasítani...

Miért nem lehet kiutasítani (kitoloncolni) a problémás bevándorlókat Nyugat-Európából?

Figyelt kérdés
Nyugaton ugye vannak gondok a harmadik világból érkező bevándorlókkal (menekültekkel), egyszerűen miért nem utasítják ki ezeket az embereket az országokból? Szerintem vissza lehetne őket küldeni oda, ahonnan jöttek!
2014. jan. 27. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
De, kiutasítják azokat akik bűnöznek. Csak a folyamat nagyon lassú, az EU emberi jogi szervezeti folyamatosan fellebbeznek egy-egy ítélet ellen. Angliából nemrég kiutasítottak egy terrorista férfit 5 év után, addig folyamatosan állami pénzen élt a feleségével. Tehát a kiutasítás megtörténik, csak időbe telik.
2014. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%

"Nyugaton ugye vannak gondok a harmadik világból érkező bevándorlókkal"

Én azt tapasztalom napi szinten hogy a kelet európai bevándorlókkal vannak inkább problémák.

2014. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
2-es. Valahogy en is.
2014. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%

Mert a libbantagyúak nem engedik.

Majd ha normális vezetése lesz az EU-nak, akkor kirakják őket és vihetik magukkal a liberális híveiket is, hogy nagy, boldog családként élhessenek Afrika szavannás pusztáin és együtt fogócskázzanak az oroszlánokkal.


De addig sajnos marad ez a helyzet...


Amúgy nem csak Nyugat-Európában van hézag, már kezd begyűrűzni hozzánk is a téboly, sorra alapítják a menekültszállásokat az országban.

Még szerencse, hogy nemzeti kormányunk van, aminek a magyarok az elsők...

2014. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
2-es, 3-as: mintha ti is azok lennétek, nem? Veletek is probléma van? Nem szégyellitek magatokat?
2014. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 velem nincs probléma de amikor kijöttem szembesültem hogy milyen lesújtó az itteni emberek véleménye rólunk és sajnos nem megalapozatlanul. Az utolsó törököt is többre tartják mint a magyarokat. Csak egy példa: volt hogy olyan pubban véletlenül a pulton hagytam a tárcám ahol csak harmadik világbeli bevándorlók voltak. Egyből hozták utánam. Meg volt olyan sztorim hogy hazamentem az albérletembe és a kedves magyar bérlőtársam lelépett minden értékemmel együtt. Ennyit erről, hogy kik a problémásabbak.
2014. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nekem a harmadik vilägbol erkezökkel semmi bajom. Sokkal kulturältabban tudnak viselkedni, mint pl lengyelek vagy a litvänok. Mindenfajta szomszedhoz volt mär szerencsem. A lengyelek, litvänok reszegen orditoztak hajnalig, ellenben a törökkel, arabbal vagy esetleg indiaival.Ök sokkal nyugodtabbak voltak.Egy hangjukat sem lehetett hallani.

Ja es egy helyi munkahelyre azert nem vettek fel(gyärba), mert nem beszelek lengyelül. Ilyet meg lehet csinälni Nemetorszägban.pfff

2014. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tök jo 2-el le lettünk pontozva, mert mäshogy lätjuk a dolgokat, mint a kerdezö. :D:D:D
2014. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 20:51

Ez nagy tévedés... eddig nem pontoztam még senkit, úgyhogy nem én pontoztalak le!

2014. jan. 27. 20:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem is räd ertettem.
2014. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!