Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az iraki hadsereg miért nem...

Az iraki hadsereg miért nem védekezett se az első, se a második öbölháborúban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az USA hadserege titokban tudatmódoító fegyvert vetett be, amely megtörte / lebénította az iraki katonák ellenállását.

Ez a fegyver már létezik és a két említett háború nagyarányú főpróbának volt tekinthető.

Feltételezem, hogy az MK Ultra kísérletekről hallottál már, a tömegek tudatát szeretnék módosítani, hogy mindenki birka módjára engedelmeskedjen - erre volt jó a fenti harci jellegű kísérlet.

2014. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

45-ös, nem a HAARP-al kevered az MK-ULTRA-t ? Az MK-ULTRA keretében egy-egy embernél próbáltak létrehozni elektrosokk terápiával és különböző drogok benyomásával egy második személyiséget, ami bizonyos triggerek hatására "lezárul".


A HAARP-ról mondják egyesek, hogy képes tudatmódosításra. Mivel nem értek biofizikához, ezért a HAARP-os magyarázatot pihentetem.



Én jobban tudom-nak:


Az első körben csak az F-15E-k hajtottak végre támadást iraki repterek ellen, de azok is csak minimális károkat okoztak. JP233-as kifutópálya romboló fegyverrel felszerelt Tornado-k csak később szálltak be.

2014. jan. 3. 23:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Érdemes ezt végigolvasni, illetve az Aranysas 2013/3 számának cikkét.

[link]

2014. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt:

[link]

[link]

2014. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!