Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael miért olyan pici?

Izrael miért olyan pici?

Figyelt kérdés
Félóráig kerestem a térképen, és nem volt sehol. Aztán rájöttem, hogy csak egy szám van ott, mert olyan csöpp, hogy nem fért rá, hogy Izrael.
2014. jan. 3. 01:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
haha ez a kérdés nyilvánvaló flamebait :)
2014. jan. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Azért, hogy a nácik ne találják meg olyan könnyen. Szerencsére 30-as IQ-val már szinte lehetetlen felfedezni, ezt a kérdező példája is bizonyítja.
2014. jan. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Mért pont Izrael? Andorra meg Lichtenstein milyen pici!
2014. jan. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért olyan kicsi, mert egyre nagyobb.
2014. jan. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Kicsi a bors, de erös szoval vigyazz velük, mert elpusztitanak!
2014. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik h magyarország nem olyan kicsi mint ahogy sulykolják. Rengeteg nálunk kisebb ország van.
2014. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

"Azért, hogy a nácik ne találják meg olyan könnyen. Szerencsére 30-as IQ-val már szinte lehetetlen felfedezni, ezt a kérdező példája is bizonyítja."

Jordánia vagy Libanon megmutatása a térképen az csak tudatlanság, de ha valaki Izraelt keresi a térképen, az már csak náci lehet ...


Ez aztán az egy bites felfogás ... Gratulálok!

2014. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell mindig nácizni? Mi az a kényszer, ami állandóan ugyanazt a beteges gyűlölködést eredményezi?

Sokkal értelmesebb lett volna csak szimplán válaszolni a kérdezőnek.

forrás: Wikipedia

"Palesztina 1516-tól az Oszmán Birodalom része volt. Az I. világháború és 1947-között angol gyarmat volt. Ekkor indult meg a cionista mozgalom hatására a zsidók szervezett betelepülése ,hazatérés(alija)."

"1948 május 14-én megalakult Izrael állam"

2014. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem inkább túl nagy.
2014. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Ez már a zsidóknak is eszébe jutott, így ne aggódj ez miatt, folyamatosan bővül, egyre nagyobb.

[link]

Ezen a térképen a Szíriától, Libanontól elfoglalt és annektált területek nincsenek rajta, az még egy Luxemburg nagyságú terület.

2014. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!