Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországnak mi kifogása...

Oroszországnak mi kifogása van az EU-val kapcsolatban? Az oroszok nem akarnak csatlakozni az EU-hoz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 10:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Csak az a baj, hogy ha mindenkit kirekesztenek, akkor a végén ők lesznek kisebbségben."

ezt a mondatot te átgondoltad?

2013. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Szerintem 507.066.354 nagyobb mint 143.500.000.

Nem vagyok matematikus, de én még így tanultam matematikából.

Akinek az EU csak b*zi-jogokat és dirigálást jelent, azt igazán sajnálom a korlátolt gondolkozása miatt. De nem is ez volt a kérdés, hogy ki mit gondol az EU-ról! Ha erre lennék kíváncsi, azt kérdeztem volna meg.

2013. dec. 3. 16:28
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert Amerika 2015-ben fog belépni, és őket nem csipázzák Ivánék.
2013. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

"Akinek az EU csak b*zi-jogokat és dirigálást jelent,..."


Ezzel remekül összefoglaltad, miért nem csatlakozik Oroszország az EU-hoz, mivel az EU pont ezeket jelenti.


Az EU egy birodalom, amelyet nem választott vezetők irányítanak és ezek a vezetők csak bábfigurák.

Ezt látják az oroszok, akiknek elég volt a Szovjetunió, még egy ilyen unióba nem akarnak belépni.

Az EU már majdnem olyan mint amilyen a Szovjetunió volt, de egyelőre még GULÁG nélkül.

Te, kérdező, még soha sem hasonlítottad össze pontról pontra a két uniót ? Feltételezem, olvastad az Orwell 1984-et ?

2013. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A ruszkiknak van olajuk, és gázuk, elég sok. És amíg ez van nekik, addig az EU van rájuk szorulva.
2013. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!