Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberális jogrend? Egy pedofil...

Liberális jogrend? Egy pedofil is fogadhat örökbe gyereket?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg egy ilyen pedofil.

90 alkalommal találták bűnösnek, de szerintük nem fog visszaesni.Hát persze....


Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de szerintem egyáltalán nem normális, hogy egy pedofil, gyermekmolesztáló gyerekeket fogadhat örökbe.



2013. nov. 30. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem pedig teljesen normális.

Éljen a csodás liberalizmus! Minél agybetegebb, annál jobb!

2013. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ennek az ügynek semmi köze sincs a liberalizmushoz! Itt a hatóságok mulasztásáról a törvények benemtartásáról hanyag ügyintézésről lehet beszélni, hibák sorozatát követték el azok a szervek akiknek az lenne a feladata hogy mindenre kiterjedő vizsgálatot folytassanak le amikor egy gyereket örökbe adnak. Egyébként írják hogy vizsgálat indult az ügyben, remélhetően korrigálják a hibájukat.
2013. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezö: NEKED komoly bajod van a szövegértelmezéssel.


AZ említett 90 eset NEM pedofília volt,hanem család GYANUJA, ami egész más dolog.

Pedofíliaként egyetlen esetet lehetNE felhozni ellene, hoyg állítólag molesztált egy szomszéd gyereket - de ez sem bizonyított.

2013. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját mostohafiának törvényes gyámja lehet, amibe beleegyezett a másik szülő is. Azért mégsem ugyanaz a szitu.
2013. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy a kérdezőn kívül sokaknak baja van a szövegértéssel. Minden alkalmat megragadnak, hogy a liberalizmust becsméreljék. Ha ennyire nem tetszik ez az eszme, akkor ki lehet költözni pl. Észak-Koreába, ahol kőkemény diktatúra van. Egy hetet nem adnék és sírva futnának haza.
2013. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ő legalább biztos, hogy "szeretni" fogja a gyereket...
2013. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!