Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban bunkokráciában élünk?

Valóban bunkokráciában élünk?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne erőltesd ezt a szót, hihetetlenül idétlen.
2013. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
latszik h tahokráciában élünk
2013. okt. 9. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De leginkább az igénytelen bírál? Tudod mit, akkor legyek én a tahó...
2013. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én inkább idiokráciának nevezném. Boldog, boldogtalan szavazhat arról, hogy ki irányítson, miközben a legtöbbek döntésében nincs helye észérveknek. Nem is lehet, hiszen nem is látják át a folyamatokat (én sem látom át). Egy optimális világban kinek a kezébe adnák az emberek az irányítást? Annak, aki a legalkalmasabb rá. Ezzel szemben kinek adják? Annak, aki szélesebben mosolyog. Annak, aki szimpatikusabb. Annak, aki több embert tud meggyőzni, hogy ő a jobb választás. Mennyire logikus és erkölcsileg alátámasztható ez a kiválasztási folyamat?...
2013. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kicsihuszár, ezé vóna 4 évente választás, meg ezé vónának fékek és ellensúlyok, hogy egy rossz választás ne legyen tragédija. A választók bizonyos köreinek kirekesztése biztosan rosszabb megoldás!
2013. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!