Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ehhez hasonló videók tömkelege...

Ehhez hasonló videók tömkelege van fent a szíriai háborúk eseményeiről. Ezeket nézve van még, aki ellenzi Szíria megtámadását?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 9. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen ellenzem, mert nem támogatom a szabadkőműves CIA meg moszad által kivitelezett titkos akciókat, amiket te úgy kajálsz, mint a szél. Meg amellet, hogy nyilvánvalóan olyan témában raksz fel kérdéseket, amire nincs rálátásdod, beszélj inkább a békéről meg a szeretetről, vagy menj dolgozni.
2013. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1-es, látom nagyon kihozott a sodrodból a kérdésem, hogy ennyi szeretet áradt ki belőled, igen, dolgozom, ahogyan te is...?

Amúgy gratulálok a 47%-hoz...

2013. szept. 9. 10:37
 3/12 A kérdező kommentje:
azonkívül gondolom neked is hatalmas rálátásod van mindenre...ezért hoztam fel a példát, mintegy bizonyítékként...okoska.
2013. szept. 9. 10:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem volt semmi találat az oldaladon.


Egyébként olvass külföldi, nem amerikai oldalakat is néha és akkor látni fogod, hogy mi van a háttérben. Mások már tudják, ezért ellenzik az egészet.

2013. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es 5-ös, a kommentjeid után jobb, ha nem véleményezed senki értelmi színvonalát, mert a tiéd megfelel egy kb 5-éves gyerekének.

Az, hogy 47%-on állsz, azt jelenti, egy senkiházi, semmirekellő valaki vagy, aki teljesen feleslegesen van itt(is)

2013. szept. 9. 14:48
 6/12 A kérdező kommentje:

6-os, tudom én is, de nem erről szólt a kérdés, hanem a videókon látható borzalmakról, de mint ahogy az 1-es hozzászólóból is csak egy korlátolt, demagóg gondolatsor jutott el idáig, egy ökölrázó hülyegyerek megnyílvánulása, aki a zsidókat, cigányokat szapulja, meg bizonyos rétegeket, miközben ő a szupermen...


Azért kérdeztem ezt, hogy miért hagyják ezeket megtörténni?

De akkor legyen, védjük csak ezeket az "embereket" aki ezt nem ítéli el, az vagy beteg, vagy nem tudom...

2013. szept. 9. 14:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem ellenzem, már ideje lenne legyűrni őket, köztudott, miket csinálnak nap mint nap Szíriában.


Az egyeske egy komplett idióta, ne foglalkozz vele.


Nekem bejött a megadott link, hát eléggé kiakasztott, főleg a gyerekekről készült videó.

2013. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden ép elméjű ember tudja hogy az amcsik mért akarnak beleavatkozni Szíriai polgárháborúba.... a kőolaj miatt.

Mivel az Amerika Egyesült Államok vásárolja fel a legnagyobb mennyiségben ezt az anyagot. Igy már nem nehéz összerakni a dolgokat....

2013. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És ez után gondolom Amerikát is megtámadnád:


http://www.youtube.com/watch?v=NVolRm1iqBY


Vagy ez szerinted rendben van, mert a kedvenceid csinálták?

2013. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És ehhez hasonlóan az ellenkező oldalról is. Az internet információi csak erős szűréssel és megbízható forrás esetén relevánsak. Rengeteg a provokáció és a hamisítvány. Tehát ne ítéljünk ilyenek alapján.


Másfelől miért gondolja bárki, hogy Szíria megtámadása bármit is megold. Gondoljunk csak arra, hogy Szíria azért tudhatott vegyi fegyvert előállítani (nem olyan könnyű és gyors művelet ám ez), mert brit és USA-beli vállalatok éveken át adtak el kormányengedéllyel alapanyagokat. Azt sem árt megfontolni, vajon egy felkelés résztvevői miért lövik ugyanolyan hévvel egymást is. Egy elnyomó rezsim elleni felkelés résztvevői általában nagyon együttműködnek, itt ilyenről szó sincs. Továbbá 2011-ig a szíriai polgárok elég jól elvoltak Asszaddal.

2013. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!