Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Anglia, vagy...

Szerintetek Anglia, vagy Németország?

Figyelt kérdés
Ha most választanotok kellene, melyik országban, azon belül London, vagy Berlinben telepednétek le. Indokok is érdekelnének.(tételezzük fel,hogy mind két nyelvet beszélitek)
2013. aug. 23. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én már választottam. Anglia. Nem London, de Anglia. Akármelyik országot választod, akkor tudsz megélni, ha van egy szakmád vagy értesz valamihez, illetve beszéled a nyelvet. Minimálbéres melósként egyik országban sem lesz sokkal jobb a helyzeted, mint Magyarországon.
2013. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ha meg tanulnék angolul akkor, Angliába kitudnék menni, de Németország közelebb van ezért inkább odamennék.
2013. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Anglia, nyelv kultúra, de egy ideig nem tervezek kimenni
2013. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt az országot válaszd, amelyikben nagyobb eséllyel el tudsz helyezkedni, illetve szimpatikusabbnak találod. Nekem Anglia abszolút favorit, csak angolul beszélek, így szóba sem jöhetett más, hiszen nem tudok németül, nem szeretem Németországot, így oda nem mentem, nem mennék, mert nem kapnék munkát.
2013. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én azért gondoltam Németországra, mert már mindenki Angliába megy, vagy akar menni.
2013. aug. 23. 14:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel a többség manapság angolul tanul, és talán valamennyire tudja is, ezért evidens Anglia. Hiába megy valaki Németországba, ha nem tud németül.
2013. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy tételezzük fel mind kettő nyelvet beszéled
2013. aug. 23. 14:46
 8/14 anonim ***** válasza:

"Írtam, hogy tételezzük fel mind kettő nyelvet beszéled"


Én meg erre írtam, hogy akkor oda menj, ahol nagyobb eséllyel kapnál állást, illetve azt válaszd, amelyik ország jobban tetszik, jobban vonz.

2013. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Anglia már telítődik.

Németországban jobbak az esélyek, főleg annak, aki iparban szeretne dolgozni.

2013. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Anglia már telítődik. "


Ez így van. Most már itt is egyre inkább a nyelvet jól beszélő, szakmával rendelkezőket keresik, nem pedig a kisegítőket. Nálunk hónapok óta betöltetlen 12 IT-s pozíció, annyi a munka, viszont az ember kevés.

2013. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!