Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szlovákiát melyik országok...

Szlovákiát melyik országok utálják?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 12:56
 1/8 nagylzs ***** válasza:
80%

Az országok nem szoktak érezni. Az országot alkotó állampolgároknak lehet általánosan negatív érzése vagy ellenséges hangulata egy másik országgal kapcsolatban. De senki nem egyformán érez, és mindig lesz olyan aki szereti (vagy pl. onnan származik).


Esetleg ha meg lehetne mérni az emberek utálatának a mértékét, és föl lehetne állítani egy közösen elfogadott nézőpontot arra nézve hogy mi az a negatív ellenérzés ami már utálatnak minősül, akkor lehetne erre válaszolni. De az utálatnak nincs objektív mértéke, és nincs közösen elfogadott nézőpont sem.


Minden amit mondani lehet, hogy vannak országok amiknek lakói hajlamosabbak szimpatizálni, és vannak akik kevésbé.

2013. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, úgy istenigazából nem utálja őket senki. 20 éve léteznek, nem sok vizet zavarnak. Esetleg a csehek egyes rétegei nézik le őket és jó páran utálják őket itt is, mert a vezetőségük nem igazán kedveli a magyarokat és olyan törvényeket hoznak, amik ártanak az ottani magyarságnak.
2013. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
A lengyelek és épp annyira utálják a szlotákokat, mint mi magyarok. Ezért is van az a mondóka, hogy lengyel-magyar két jó barát :)
2013. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez a hegyi féreg csürhe fekély Európa testén, veszettül gyűlölöm őket,de csakis azért, mert ezek adtak rá okot! Mellettük még a franciákat gyűlölöm trianon miatt!
2013. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leginkább csak mi utáljuk szerintem, meg a csehek egy része. A magyar a legnagyobb nemzetiség és azt asszimilálják egyedül erőszakkal a nemzetiségek közül,a többi nemzetiség kis számú, vagy normálisan bánnak velük, bocsánatot kérnek tőlük mint pl a németektől, ezért azoknak nincs okuk igazi utálatra, mint nekünk.
2013. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik ország sem, viszont az adott országok népei közül elég sokan:


-Csehek

-Magyarok

-lengyelek


Ők hárman egészem biztos de e hármasnak a barátai is valószínűleg testvéri alapon, mint a bolgárok vagy a horvátok...

2013. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szlovákok, akik nem utálnak bennünket. (Tudom!) Akik utálnak minket, azok sajnos a politikára hallgatnak és elhiszik minden szavát. Pl. Slota gyakran eltért a témától és szidta a magyarokat. Semmi másról nem tudott beszélni, csak rólunk. Hallottam olyan szlovákról, akik Slotát beteg embernek tartotta, akinek pszichológusra van szüksége.
2013. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi biztosan. Meg szerintem a lengyelek is.
2013. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!