Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Chigago vagy Detroit a zűlöttebb?

Chigago vagy Detroit a zűlöttebb?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem Detroit sokkal rosszabb.


Chicago tűrhető még.

2013. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Chicago messze kultúráltabb mint Detroit: utóbbiban mindenhol elhagyott, felgyújtott házak vannak, az épületek fele üres, romos. Amíg a saját szememmel nem láttam, el se hittem, de valóban olyan, mintha egy kihalt város lenne.
2013. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Detroit, bár elindult valami az utóbbi néhány évben de még mindig fényévekkel rosszabb hely.
2013. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Detroit sokkal rosszabb, az emberek elmenekülnek, a házaknak semmi értéke sincs:

[link]


A bűnözés is hatalmas mértékű, még New Orleans, ami hasonlóan rossz, lezüllött, elnéptelenedő város, bár ott azért a központ még fejlettebb, biztonságoasabb hely.

[link]

2013. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Detroit! Sokkal. Mára Chicago nagyon is élhető város lett. A bűnözés közel sem olyan magas mint a 80-as, 90-es években.
2013. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Chicagóban 33% a négerek aránya, Detroitban 82%, így valószínűleg Detroit.
2013. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gazi ***** válasza:
100%
A beverly hills-i zsaru alapján(ami alapvető forrásmunka a témában) Detroit a züllöttebb. Amúgy a film nem nagy szám.
2013. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!