Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jogos a büntetés a náci...

Jogos a büntetés a náci szakácsnak?

Figyelt kérdés

[link]


És az őrnek, aki nem dezertált?

[link]


2013. máj. 9. 15:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10 es azmár volt
2013. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Pro Patria ***** válasza:

Kedves titak, ahogy az előttem szóló ia mondta, ez már megtörtént:

[link]


Az érdekessége az, hogy mikor az épp aktuális, a csendőrség történetét elemző Rubicont

2013. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Pro Patria ***** válasza:

Bocsánat, előbb küldtem el. Tehát:


Épp mikor az említt magazint olvastam, akkor láttam egy sort, ami megemlítette a MÁV-ot, és félig viccesen megjegyeztem magamban, hogy "remélem, senki olyan nem fogja olvasni, aki ha ezt meglátná, a MÁV-ot is bepereli".

Egy-két hét múlva megláttam ezt a cikket... Boszorkányvér folyhat az ereimben. De lám, semmin sem szabad meglepődnöm a legnagyobb képtelenségek is valósággá válhatnak.


Bűnösök felkutatására és pénzszerzésre mindig lesz ötlet. Olyannincs, hogy elfogyjon az indok. Ha túlélők már nincsenek, vagy csak kis számban, akkor is lesz ok:

[link]

2013. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Megkaphaasák szerintem ezt a kártéritést a máv tool . HA egyenlően osztják szét az mo én lt őszes zsidő őszes leszármazotja kőzt . És útazási kedvezménybe kapnák meg .
2013. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ezzel az üggyel kapcsolatban nekem két gondolatom van.

1. A haláltáborokban csak az SS emberei szolgálhattak, magyarán azok a katonák akik tagjai voltak a náci pártnak, egyetértettek az ideológiával stb. Kötve hiszem, hogy nem tudta, hogy mi történik ott. Jönnek az emberek, de nem mennek el. Azért az elég feltűnő lehetett...Szerintem kizárt dolog, hogy az ott szolgáló katonák ne tudjanak arról, hogy miért is vannak ott. Persze parancsokat teljesítettek, de nem tudtak róla, hogy mit? ráadásul a katonák ugye szoktak beszélgetni egymással, tehát valami kis hír biztos eljutott hozzá...

2. Egyet kell értenem azzal, hogy a zsidók folyamat ezen a dolgon lovagolnak. A koncentrációs táborokban nem csak zsidók voltak! Annyira szeretik kisajátítani ezt a dolgot, nem értem miért. (illetve sejtem) Nem tudom mennyire büszkék magukra, hogy odamennek egy 95 éves emberhez, hogy ha-ha most megvagy! Jól elítélünk! Pfff. Persze az elvek, de kérdezem én: lehet, h tudta h mi folyik ott, sőt részt is vehetett benne. Miért nem a háború után fogták el? Lehet hogy 50 évig helyesen élt, jól élt és nem tett semmit, lehet h megbánta amit tett és most kell elővenni? Hát legyenek nagyon büszkék magukra ezek nácivadászok! semmivel sem különbek mint a nácik...

2013. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A nácipártnak fél németország laosága a tagja volt.

A német vereség egyi oka magas titkolózás volt a tudosok kőzt ezmiat sok párhuzamos kutátás folyt egymás eredményeinek ismerete nélkül..

Most már nem lehet megm,mondani it tudod.

De moat azt senkitől nem várhatják ell hogy a nácik paranácsát megtagadja akor csak uj szakács mene oda és kéasz. Vagy rambo modjára felkelet volna szabaditania tábort?

2013. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam olyat, hogy szabadítsa fel! Szimplán arra reagáltam, hogy ő azt nyilatkozta, hogy nem tudta h mi folyik a táborban. Ez számomra kissé nehezen hihető.

Nyilvánvalóan sok ember volt a tagja a NSDAP-nak, és ezek közül jó ha a 10% volt ténylegesen náci. Az SS egy félkatonai erőszakszervezet volt, és a tagjai (úgy 1942-ig) kifejezetten fanatikus náci követők voltak, akik önkéntesen! lettek az SS tagjai.

2013. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!