Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrán parlamentben miért...

Az ukrán parlamentben miért van néha verekedés?

Figyelt kérdés

Egyáltalán miért van verekedés? Nem tudják a problémákat megbeszélni?


Itt sem tudják, még sincs bunyó. Pedig OV kaphatna párat...


2013. ápr. 3. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elfogy az érv, jön az ököl. Az egy nyomósabb érv. Ott ilyen a kultúra. Minálunk pedig...
2013. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha OV kaphatna párat, akkor Fletót már rég felakasztották volna...
2013. ápr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokat isznak arra.
2013. ápr. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ennek a viselkedésnek az oka, de elég szánalmas, mit ne mondjak.

Nem igaz hogy erőszak nélkül már semmit nem lehet megoldani.

Azt mutatja, hogy mennyire kultúrálatlan egy társaság. Nem is nagyon lepődök meg, hogy ez Ukrajnában történt, de sajnos más országokban is volt rá példa, örülök hogy itt nem.

Nagyon gáz lenne, ha mindenhol ez lenne a divat. Az ukrán parlamentben ülők is moderálhatnák magukat, mert azzal hogy összeverik egymást, semmivel sem jutnak előrébb.

2013. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én az ilyen eseteket leginkább az ukrán-orosz ellentétre tudnám visszavezetni; a parlamentben ugyanis rengeteg orosz ül (sokan persze etnikailag nem vallják magukat orosznak, de orosz anyanyelvűek - van, aki nem is tud ukránul, mint például Azarov -, orosz kultúrájúak, és számukra orosz és ukrán nemzet között nincs nagy különbség), velük szemben pedig ott vannak az ukránok, akik ukránul beszélnek, tartják az ukrán hagyományokat, stb., azonban sokukat eleve már a szélsőséges nacionalistákkal azonosítják, a mérsékeltekről (akikről persze nem nagyon hallani) pedig szó sem esik.

Ukrajnában ez az orosz oldal látszik erősödni, a verekedések pedig szerintem abból adódnak, hogy a szvobodások - akik híresen nacionalisták - egyszerűen kétségbeesésükben már nem tudnak mit csinálni.

Emlékszem, az egyik eset meg is jelent az újságban; az incidens abból adódott, hogy a parlamentben az egyik képviselő oroszul kezdett beszélni. Ez persze nem nagyon tetszett az ukrán oldalnak, és megkérték a képiselőt, hogy mivel Ukrajnának még mindig az ukrán a hivatalos nyelve, ukránul folytassa mondandóját. A képviselő ezt megtagadta, és ekkor tört ki a verekedést. Láthatod; meg akarták oldani beszéddel, de nem ment. Nem értek egyet a verekedéssel, tényleg nem egy jó döntés, de furcsa abba belegondolni, mi lenne, ha nálunk is lenne egy jelentős számú kisebbség, és magyar helyett az ő nyelvükön folynának a tanácskozások...

Dióhéjban, elnagyolva ennyi.

2013. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig ugyanez van nálunk is, csak oroszok helyett zsidókkal.

Ez a helyzet még rosszabb is mint az.

2013. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De akkor sem esnek egymásnak, mint a veszett kutyák.
2013. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Pedig néha itt is lehetne bunyó, akkor lehet már nem lenne ennyi bajunk (fletó, ov, többiek)

Szerintem azért bunyóznak ukránoknál, mert őszintébben előtörnek belőlük az igazságtalanság miatt az indulatok, és amelyik politikus elárulja a sajátját, azt orrba vágják. Lehet az is, hogy kevésbé tudják magukat kontrollálni, meg minek mindig blablázni, néha kell verekedni is, ez ilyen modern puha dolog, hogy beszéljünk meg mindent...

2013. ápr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én inkább annak örülök, hogy itt nincs bunyó. Milyen lenne már? Hogy venné ki magát? Örülnénk, ha az RTL-től kezdve az M1-en át a CNN-ig ezt mutogatnák? Szerintem sokan nem, és az se tetszik, hogy máshol képtelenek szóban lerendezni a dolgokat, mint az intelligens emberek.

Az ukránok se biztos, hogy nevetve tapsolnak, mikor meglátják, hogy már megint képtelen viselkedni a fejesbandájuk.


Itt egyáltalán nem kéne.

2013. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legjobb India: http://www.youtube.com/watch?v=UXiIXHpTNK4


Gyakorlatilag szétszedték a Parlamentet. :D

2013. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!