Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szoltok hozza, hogy...

Mit szoltok hozza, hogy Izrael tegnaptol gyakorlatilag is onellato lett energiaban?

Figyelt kérdés

Tegnap inditottak meg a gazaramlast az elso kutbol.

Ennek jelentosege Izrael sempontjabol:

1. Mostmar nem lehet Izraelt zsarolni sem azzal, hogy nem adnak el neki energiahordozot, sem annak az araval.

2. Mivel sajat energia, ezert olcsobb, a cegek olcsobban tudnak termelni es igy olcsobbak, azaz versenykepesebbek lehetnek a vilagpiacon.

3. A lakossag is olcsobban vasarolhatja a hazai termekeket, tobbek kozott a villanyszamla is alacsonyabb lesz.



2013. márc. 31. 06:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mit szóljak hozzá? Nem túlzottan érdekel.
2013. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azt mondom hogy jól tették.

Nekünk is így kellene tenni.


A cél hogy amennyire lehet önellátó legyen Magyarország , mint Izrael.


Atomerőművet még kellene ide építeni ,vagy kibővíteni a paksit.

2013. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jól tették és örülhet nekik az izraeli lakosság.

De ez nem érdekli addig a magyar közvélmeményt, addig amíg legalább 1 palesztin el nem vesztette emiatt a megélhetését.

2013. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Elozo, eleinte azt hittem, viccelsz.

Aztan rajottem, hogy nem, te komolyan gondolod azeket a marhasagokat.

Nagy az isten allatkertje.

2013. márc. 31. 20:25
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt hogy gratulálok nekik. Ez így természetes, minden állam akkor jár a legjobban, ha a lehetőségeihez mérten a legnagyobb önállóságot sikerül elérnie.

Neked pedig 11:35-ös külön köszönet jár! Rég röhögtem ilyen jót, mindjárt más ilyen vidáman lefeküdni! :D

2013. ápr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!