Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezt hogy gondolta az EU?

Ezt hogy gondolta az EU?

Figyelt kérdés
Cipruson meg akarták adóztatni a bankbetéteket... ennél rosszabb megoldást keresve sem találhattak volna. Vagy mi volt a céljuk ezzel?
2013. márc. 24. 18:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ehhez gratulálok.


Szurkolok, hogy egyszer a te bankbetétedet vegyék el, vagy a lakásodat.

2013. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Baromira nem érted miről van szó. Itt egy cikk:


[link]


...talán jobban elmagyarázza.

"A lopott pénzeket lopták el újra" címmel

2013. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem, meg se nyitottam a cikket és mégis tudom miről van szó. A tolvajtól nem bűn lopni. A görögök lusták, a ciprusi betétesek meg tolvajok. Ez ilyen egyszerű. A nyugati média mindig talál indokot. Nemsokára mi is sorra kerülünk, alig várom már(amellett, hogy a te vagyonodat elvegyék), hogy a magyarok éppen miért érdemelték ki.
2013. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Na jó, inkább nyisd meg. Milyen nyugati média? Milyen indokot talál? Összevissza beszélsz abból a káoszból, ami a fejedben van.

A ciprusiakat pont nem adóztatják meg, hanem az adóelkerülő javarészt oroszokat és angolokat. Ezért sz.rják le a kormányok, mert nem a becsületes dolgozó, adófizetők megspórolásáról van szó.

2013. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Aha, és te honnan veszed, hogy mind orosz és angol? És ha oroszok és angolok (akik egyébként jórészt már kimenekítették a pénzüket a friss hírek szerint) akkor őket már szabad lenyúlni? Olyan nevetséges vagy, hogy a te torkodon mindent le lehet nyomni. :D De megnyugtathat, hogy nem vagy egyedül. Sajnos.
2013. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Olvass már utána, légyszi, mi történik! Honnan tudom hogy javarészt oroszok voltak?! Orosz plakátokkal kérik az oroszokat hogy maradjanak. Újságokat, és hírportálokat kell olvasni, és te is tudni fogod.

De tudom, az én agyam van átmosva, mert bármit elolvasok, nem pedig a farakás tövében, fűszálat rágcsálva találom ki az IGAZSÁGOT, mint te.


Kimenekíteni pedig nem tudták, mert a bankok zárva vannak egy ideje, és a márc.15-i állapot szerint "adóznak".

2013. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor olvass külföldi médiát. Londonban nem zártak be a ciprusi bankok és egyes bankok orosz anyabankjai is megengedték a tranzakciókat. Magyarul főleg a ciprusi "kis"betétes fog szívni.
2013. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

100 ezer euró fölötti bankbetétekről van szó. Azok tulajdonosait már nem nevezném "kisbetétesnek".

2013. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, azóta engem is megtalált a cikk. De látom Te is olvasod a mocskos nyugati médiát, akit úgy leszólsz, ami mossa az emberek agyát....
2013. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!